ZDRADA DYPLOMATYCZNA POLSKI i POLAKÓW

Kopacz445.jpg

Barbarzyńska i celowa profanacja poległych Polaków przez Rosję. Kłamstwa smoleńskie i mataczenia. ZDRADA DYPLOMATYCZNA? Tak.

Po ujawnieniu wielokrotnej profanacji poległych Polaków i kłamstwach związanych z tymi faktami niejakiej Ewy K. ksywa „Wolontariuszka” , z którą tak sobie w zwyczaju rozmawiał Putin – jak i innych osób z jej politycznego otoczenia z Donaldem T. z PO czas w końcu głośno i otwarcie mówić o zaistniałej Zdradzie Polski i Polaków rozsianych na całym świecie. Zdradzie, której cykl trwa od 10 kwietnia 2010 roku nadal poprzez kłamstwa dla krycia zdrajców przez zdrajców, przy współudziale także nieprzychylnych i wręcz wrogich Polsce polskojęzycznych mediów, osób z najróżniejszych środowisk także dziennikarskich, z których to różnych środowisk może nawet i z samej góry władzy ludzie boją się ujawnienia tajemnic o swojej działalności agenturalnej dla SB, WSI, KGB czy Stasi.

Naciskani przez swoich dawnych oficerów prowadzących stali się ponownie (jeśli nie są cały czas od kilkudziesięciu lat ) – kanaliami broniącymi zdrajców kłamiących i mataczących w temacie katastrofy smoleńskiej, a nawet uczestnicząc w tych matactwach by całościowo pracować dla interesu Rosji, której to nadal panicznie się boją smoleńscy kłamcy z Tuskiem, Kopacz i ekipą ich zaufanych ludzi, którzy wszyscy razem kryją może wiedzę i prawdę o przyczynach tej katastrofy, a być może całą wiedzę o zbiorowym zabójstwie ?

autor: Waldemar Krowiński

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ