Chciała rzucić się z okna. Policjant zdążył w ostatniej chwili

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji wołowskich policjantów podczas interwencji w jednym z mieszkań, żyje 29-letnia kobieta. Usiłowała ona odebrać sobie życie chcąc wyskoczyć przez okno. Policjanci niemal w ostatniej chwili wciągnęli kobietę, która znajdowała się już na parapecie okna. Następnie trafiła ona pod opiekę lekarzy.

Wołowscy policjanci zostali wezwani na interwencję związaną z awanturą domową. Gdy przeprowadzali rozmowę z mężczyzną, jego 29-letnia żona, nagle weszła na parapet okienny krzycząc, że ma dość swojego życia.

Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji policjantów, w ostatniej chwili udało się złapać kobietę za rękę i wciągnąć ją do mieszkania. Policjanci po uratowaniu kobiecie życia nie usłyszeli podziękowań, ale musieli zmierzyć się z jej krzykami, szarpaniną i czynnym oporem. Wobec stale narastającej agresji kobiety funkcjonariusze wezwali na miejsce służby medyczne i przekazali niedoszłą samobójczynię przybyłym ratownikom medycznym. Obecnie kobieta przebywa pod opieką lekarzy.

Źródło: KPP w Wołowie, Dolnośląska Policja

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ