Dalajlama ostro o islamizacji: „Europa nie może być arabska!”

dalaj lama.png

Duchowy przywódca Tybetańczyków, autorytet dla wielu ludzi Zachodu opowiedział niemieckiemu dziennikowi co myśli na temat muzułmańskich imigrantów!

Dalajlama uważa, że w Europie jest za dużo uchodźców, powinny być ograniczenia w ich przyjmowaniu. W zeszłym roku Dalajlama w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung stwierdził, że Europa przyjęła „zbyt wielu” uchodźców, i że powinni oni w końcu powrócić i odbudować swoje kraje:

– Kiedy patrzymy na twarz każdego uchodźcy, a zwłaszcza dzieci i kobiet, czujemy ich cierpienie, a człowiek, znajdujący się w lepszej sytuacji życiowej, ma obowiązek im pomóc. Jednak z drugiej strony, aktualnie jest ich zbyt wielu – powiedział Dalajlama w rozmowie z dziennikarzami.

– Europa, a w szczególności Niemcy, nie mogą być arabskie. Niemcy to Niemcy – dodał.

Duchowy przywódca Tybetu stwierdził także, że „z punktu widzenia moralnego uchodźcy powinni być wpuszczeni jedynie tymczasowo”. Jak widać, postać z zupełnie innej cywilizacji i kultury odniósła się do kwestii migranckiej jasno. Ów wywiad powstał rok temu, ale w dalszym ciągu Europa, poza takimi krajami jak Polska, Węgry czy Dania, dalej pozostaje w tej kwestii bierna, czego skutkiem są zamachy terrorystyczne w zachodniej części kontynentu.

Źródło: polskaracja.com / telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ