Przez Polskę do Europy. Tronsmart debiutuje na rynku elektroniki

materiały prasowe

Marka Tronsmart, producent m.in. wysokiej jakości ładowarek, głośników i słuchawek bezprzewodowych, debiutuje w Polsce. To druga duża azjatycka marka technologiczna wprowadzona na europejski rynek przez firmę JBTS z Wrocławia.

Powstała w 2013 roku w południowo-wschodnich Chinach marka Tronsmart zajmuje się produkcją akcesoriów do urządzeń mobilnych i generuje ok. 30 mln dolarów rocznego obrotu. Jej produkty (m.in. ładowarki, powerbanki, słuchawki bezprzewodowe) trafiają do ponad 60 krajów w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i Azji, głównie za pośrednictwem aukcji internetowych.

O ich popularności świadczy fakt, że Tronsmart znalazł się wśród 20 najważniejszych marek Festiwalu Zakupów serwisu AliExpress w 2015 r. Urządzenia azjatyckiej marki zostały też wyróżnione na prestiżowych targach elektroniki MWC w Barcelonie i CES w Las Vegas. Teraz Tronsmart debiutuje w Europie, a akcesoria marki jako pierwsi poznają
polscy użytkownicy. Wszystko za sprawą wrocławskiej firmy JBTS.

– Tronsmart pierwszy raz wychodzi z oficjalną sprzedażą poza Azję, mając przy tym niezwykle ambitne plany rozwoju oferty i sieci dystrybucji w Europie mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Tronsmart. – Na decyzję o współpracy akurat z Tronsmart kluczowy wpływ miała wysoka jakość, niezawodność i bezpieczeństwo jej produktów.

Kolejny sukces wrocławian

Firma z Dolnego Śląska ma już doświadczenie w kwestii wprowadzania na rynek azjatyckich marek technologicznych. To JBTS doprowadziła w ubiegłym roku do polskiego debiutu Xiaoyi, serii wysokiej jakości kamer przenośnych. A to może okazać się kluczowe przy launchu nowej marki.

– Udało nam się rozwinąć sieć sprzedaży internetowej i stacjonarnej, a także wejść z urządzeniami do sieci handlowych. Jednocześnie staramy się cały czas poszerzać dostępną ofertę – mówi Jakub Tomasiczek.

Jak zapowiada, w przyszłości planują doprowadzić do debiutu na polskim rynku kolejnych marek i produktów technologicznych.

Stawiają na technologię

Wkraczająca na polski rynek marka wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą produktów, stworzonych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Urządzenia Tronsmart wyposażono m.in. w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, pozwalającą na szybsze nawet o 40% ładowanie prądem o natężeniu 3A, czy też VOLT IQ, która sprawia, że ładowarka sama dobiera maksymalne napięcie dla danego urządzenia, co czyni ładowanie
wydajniejszym. Co znajdzie się w ofercie marki? To m.in.:

  • Ładowarki ścienne i biurkowe
  • Ładowarki samochodowe z opcją podłączenia wielu urządzeń
  • Powerbanki
  • Głośniki i słuchawki bezprzewodowe

Tronsmart stworzył całą gamę urządzeń charakteryzujących się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Co istotne, produkty marki posiadają certyfikaty potwierdzające pełną kompatybilność ze sprzętem Apple, co wyróżnia je na tle konkurencji obecnej na rynku.

Marek Dąbrowski

Źródło: PR Expert

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ