Celne słowa Ogórek: Jarosława Kaczyńskiego atakuje rozwścieczona dzicz

Ogorek.jpg

Jest grupa ludzi, która bardzo chce, żeby PO wróciła do władzy, i tej grupie bardzo się nie podoba, że ktoś może się pozytywnie wypowiadać o rządzie czy prezydencie – mówi w rozmowie z „wSieci” Magdalena Ogórek.

Według Magdaleny Ogórek ktoś mocno nakręcił hejt, co umacnia ją w przekonaniu, żeby nie bać się mówić, to, co myśli. W rozmowie z tygodnikiem Ogórek chwali urzędującego prezydenta i mówi, że Andrzej Duda będzie rządził przez osiem lat. Pytana, czy nie ma wątpliwości w tej kwestii twierdzi, że nie, bo „mamy świetnego prezydenta. Po latach cyrku i tysiącach wpadek (…) mamy wreszcie prezydenta, który wraz z małżonką świetnie reprezentuje Polskę”.

Dziennikarka chwali też rząd. – Gabinet PiS jest pierwszym w historii, który zrealizował tyle obietnic w tak krótkim czasie, i to wywołuje totalną frustrację totalnej opozycji – mówi. Jej zdaniem opozycja nie ma żadnych merytorycznych argumentów, dlatego wciąż przywołuje kwestię wyborów przewodniczącego Rady Europejskiej. – Wściekłość opozycji bierze się też stąd, że programy Rodzina 500 Plus, czy Mieszkanie Plus pokazały Polakom, że rząd może realizować przedwyborcze obietnice – dodaje.

Źródło: wSieci / Telewizjarepublika.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj