Ksiądz Sowa o „kolacyjce z Rysiem Petru”: Niedługo ciekawe informacje o Ryśku się ukażą

fot. youtube.com

Ksiądz Kazimierz Sowa opowiada o „kolacyjce z Ryszardem Petru” i ciekawych informacjach na temat lidera Nowoczesnej, które miały wówczas niebawem wypłynąć.

Na jaw wyszły nieznane dotąd nagrania z restauracji „Sowa&Przyjaciele”. Jak się okazuje taśmy są zapisem rozmów, które odbywały się w lutym 2014 roku. Jednym z aktywniejszych rozmówców był wówczas ks. Kazimierz Sowa. W trakcie jednej z rozmów wspomina na przykład… „kolacyjkę z Rysiem Petru”.

Poniżej publikujemy zapis rozmowy z ks. Kazimierza Sowy, w trakcie której kapłan zapowiada, że niebawem ukażą się ciekawe informacje na temat samego Petru.

ks. Sowa: Ale ja słuchajcie, ja byłem kiedyś na jednej takiej kolacyjce z Rysiem Petru, nota bene za niedługo też ciekawe informacje o Ryśku się ukażą… prezes… yyy… przewodniczący rady nadzorczej PKP… Ale zarazem taki zlinkowany pod Elą w sensie wiesz, tak zwany prezes nie honorowy tylko… no jak wiecie są zawsze trzy rodzaje prezesów… urzędujący, reprezentujący i zapier…ący i Rysiu będzie tym trzecim… czyli będzie…

Głos: zapier…ł

ks. Sowa: Czyli wiesz, będzie musiał się pokazywać, tłumaczyć w mediach i tak dalej… ale do czego zmierzam, byliśmy na tej kolacyjce i tego pijemy jakieś winko, jedno drugie no i tam już wiesz, no to tu zostanie… Ja tam w tej knajpce jestem tydzień później gadamy tu tego i ja mówię wie pani co może po lampeczce z tego co zostało… a pani ooo proszę pana tego już nie ma pan Petru był tu następnego dnia.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ