Tomasz Lis o restauracyjnych taśmach ks. Sowy: „Po prostu plotkował”

Nieznane do tej pory nagrania z restauracji „Sowa & Przyjaciele”, pochodzące z początku lutego 2014 r., ujawnili dziś dziennikarze TVP Info. Głównym bohaterem taśm jest ks. Kazimierz Sowa, który radził, aby „zniszczyć” „Gazetę Polską”. Do nagrań tych odnieśli się wreszcie mainstreamowi dziennikarze: Konrad Piasecki i Tomasz LiS.

Dziennikarz Konrad Piasecki (Radio Zet i TVN) uznał, że nowe taśmy są „nic niewnoszące, ale za to podsłuchane”. „Hmm… a może ktoś mi wyjaśnić, jaki jest sens i cel, puszczania przez TVP nic niewnoszących, ale za to podsłuchanych rozmów? – zapytał.

W podobnym do Piaseckiego tonie wypowiedział się Tomasz Lis, który uznał, że… ks. Sowa tylko „plotkował”. „Ciekawe, czy gdyby pokazano taśmy o. Rydzyka, mówiącego, że trzeba zniszczyć GW, też nie miałoby dla niektórych żadnego znaczenia?” – zapytał go na Twitterze dziennikarz Andrzej Gajcy z Onet.pl.

Żenującą postawę mainstreamowych mediów, które przemilczały całą sprawę, chętnie komentują internauci, o czym pisaliśmy wcześniej.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ