Pawłowicz ostro o ks. Sowie: Ksiądz Kazimierz Pier***Zniszczyć K***NiePolemizować Ch*** Sowa

fot. youtube.com

Posłanka Krystyna Pawłowicz odniosła się na Facebooku do wycieku taśm z 2014 roku z restauracji “Sowa i Przyjaciele”, których głównym bohaterem stał się ks. Sowa. Ksiądz na nagraniach nadużywa m.in. wulgarnych wyrażeń. “Aż strach pomyśleć, jak ks. Sowa zwraca się “prywatnie” do Nieba” – pisze poseł.

Nieznane dotychczas nagrania pochodzą z rozmów, które odbyły się w lutym 2014 r. w restauracji Sowa&Przyjaciele w Warszawie, pomiędzy Pawłem Grasiem, ks. Kazimierzem Sową, ówczesnym szefem BOR, Marianem Janickim oraz biznesmenem Jerzym Mazgajem.

– Jurek, nie polemizować… zniszczyć, naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz.. żadnych – tak o „Gazecie Polskiej” ks. Kazimierz Sowa mówił do Jerzego Mazgaja podczas rozmowy w słynnej już restauracji Sowa&Przyjaciele.

Do tych oraz innych skandalicznych słów odniosła się poseł Krystyna Pawłowicz.

Taśm z rozmów w “SOWA i Przyjaciele” było BARDZO dużo.
Prosimy o upublicznienie WSZYSTKICH, znajdujących się przecież w dyspozycji Prokuratury, a nie wydzielanie ich mini fragmentów. By Polacy mogli przejrzeć na oczy i zrozumieć, dlaczego TRZEBA miniony układ PO-PSL dla dobra Polski odrzucić.
Niech prawda o układzie gangstersko-politycznym czasów PO-PSL ujrzy w pełni światło dzienne. Niech ruszą procesy.
Niech elementarnej sprawiedliwości staje się wreszcie zadość.
Chociaż nie ma pewności, jak będą orzekały broniące starego układu sądy…

Źródło: Facebook.com / Telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ