Ruszył Marsz Pamięci! Atmosfera modlitewna, niestety słychać wycia UBeków!

Właśnie rozpoczął się Marsz Pamięci. Idący modlą się, są skupieni. Niestety słychać tych, którzy przybyli by zakłócić Marsz Pamięci. Ryczą: “Kaczorze, chodź do nas”, “Do Kościoła “, czy nawet “Wypierda…c”. Ci ludzie to kompletne moralne bagno! – nie szanują żadnych wartości, oprócz swoich UBeckich! Przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się Apel , którego treść publikujemy poniżej:

Apel

Po latach kłamstw na temat pierwszych dni po tragedii w Smoleńsku zobaczyliśmy przerażający widok profanowania ciał naszych przywódców poległych na nieludzkiej ziemi. Przekonaliśmy się jak bardzo nieludzkiej. Bezmyślni rosyjscy urzędnicy, za pełną zgodą ówczesnych władz III RP, zadali rodzinom i wszystkim Polakom mającym zwykłe ludzkie uczucia, ogromne cierpienie. Dzisiaj już wiemy czemu elity poprzedniej władzy i popierające ich na ulicach bandy tak zaciekle przeciwstawiały się ekshumacjom. Byli pewni, że otwarcie trumien odbierze im jakąkolwiek wiarygodność w sprawie smoleńskiej tragedii.

Prawda ostatecznie wygrała, tej hańby nie dało się ani zamilczeć ani zakrzyczeć. Prawda wygrała, bo przez siedem lat nie zabrakło nam hartu ducha i wiary w jej ostateczne zwycięstwo.

Nie przychodzimy tu, żeby z kimkolwiek walczyć. Nie jesteśmy tu dlatego, że kogoś nienawidzimy. Jesteśmy by dawać świadectwo prawdzie. Jesteśmy by swoją modlitwą wspierać rodziny poległych i tych, którzy prowadzą śledztwo. To wywołuje największą nienawiść sług kłamstwa. Ale żadna nienawiść nie zniszczy idących drogą prawdy i sprawiedliwości.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. chamstwo i wyrachowania postubekow oszustow spod znaku POprzedniej władzy jest szokujące. Co gorsze kopa debili zainfekowanych telewizyjkami stworzonymi przez WSI powtarza oszczerstwa antypolskie bezmyslnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ