Krasnoludki wyruszają w podróż – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

materiały prasowe

Czy wesołym krasnoludkom uda się uratować zamek przed nietoperzami? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 17 czerwca zasiądą przed teatralną sceną Parku Handlowego Auchan Bielany. Dzieci wyruszą wraz z małymi bohaterami w fascynującą, pełną przygód podróż teatralną.

Wypędzić dokuczliwe nietoperze z zamku może jedynie mikstura sporządzona z rośliny rosnącej w dalekiej krainie. Kto będzie na tyle odważny, by uratować mieszkańców królestwa i wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż? Wszystkim tym trudnościom stawią czoła dzielne i wesołe krasnoludki!

W trakcie swej misji mali bohaterowie przeżyją wiele przygód; zarówno tych zabawnych jak i niebezpiecznych. Gdy wpadną w sieć pajęczą, mali widzowie będą mogli ruszyć im na ratunek. Dzięki tym doświadczeniom wszyscy nauczą się, jak ważna jest współpraca i pomoc drugiej osobie. Spektakl pokaże również maluchom, jak cenna i silna może być przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych i nie ufać nieznajomym.

Na młodych widzów czeka również wyjątkowy konkurs. Udział w spotkaniu będzie nagradzany pieczątkami, które maluchy mogą zbierać na specjalnej ulotce. Każdy, kto zbierze minimum 4 stemple, podczas kolejnych przedstawień, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchanbielany.pl.

Teatrzyk pt. „Krasnoludkowe podróże” w ramach cyklu „Palcem po mapie” odbędzie się 17 czerwca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Spektakl zostanie odegrane trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Agnieszka Starosielec

Źródło: Biuro Prasowe Centrów Handlowych Auchan

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ