Ruszają bezpłatne zajęcia hatha jogi w centrum Wrocławia

materiały prasowe

Relaksuje, poprawia kondycję, wzmacnia zdrowie. 17 czerwca startuje letni cykl zajęć hatha jogi w centrum miasta, na patio OVO Wrocław. W każdą sobotę ćwiczenia poprowadzi trener klubu Holmes Place. Wstęp wolny.

Od 17 czerwca, w każde sobotnie przedpołudnie, na dziedzińcu OVO Wrocław odbędą się bezpłatne zajęcia jogi. Ćwiczenia poprowadzi Rosela Ciko, certyfikowana instruktorka jogi Holmes Place OVO Wrocław, prestiżowego klubu fitness, pierwszego tej marki na Dolnym Śląsku.

– Hatha joga jest wszechstronnym i dynamicznym treningiem. Nie tylko modeluje całą sylwetkę, poprawia zakresu ruchu stawów przy jednoczesnym zachowaniu ich stabilizacji, ale także sprzyja rozwojowi duchowemu i poznaniu samego siebie. Zapewnia dobre samopoczucie, ponieważ pomaga odpocząć organizmowi – mówi Rosela Ciko. – Zapraszamy wszystkich na wakacyjne treningi jogi w otoczeniu zieleni, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto – dodaje.

Uczestnicy zajęć będą praktykować hatha jogę – jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej wydajnych systemów pracy z ciałem. Jest ukierunkowana na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Cechują ją są trzy elementy – asana, krija i pranajama, a więc pozycje ciała, procesy oczyszczające i kontrola oddechu.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Nie ma także żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie ogranicza ruchów. Instruktorzy zalecają również rezygnację z posiłków przynajmniej na godzinę przed planowanymi zajęciami. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

– Kolejne zajęcia odbędą się w wakacyjne soboty o godzinie 11.30. Dodatkowo uczestnicy w detalach poznają atmosferę Holmes Place, a także osobiście porozmawiają z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą zajęcia jogi i nie tylko – mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place. – Zachęcamy do odwiedzania nas w gronie przyjaciół i znajomych. Osoby, które do nas dołączą do końca czerwca, otrzymają drugie członkostwo dla bliskiej osoby w prezencie – dodaje.

Na co dzień członkowie Holmes Place OVO Wrocław mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną, basen, a także różnorodny grafik ćwiczeń. Wrocławianie mogą uczestniczyć między innymi w zajęciach FloatFit, które w całości odbywają się na specjalnych deskach na powierzchni basenu. Na uwagę zasługuje też Barre Workout – trening inspirowany baletem, który łączy w sobie również jogę i Pilates. Holmes Place to także zajęcia opracowane przez znaną na całym świecie markę Les Mills – od treningu ze sztangą Bodypump, aż po trening ciała i umysłu Bodybalance.

Anita Nowak

Źródło: PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ