Ziemkiewicz konkretnie odpowiada hejteromm, którzy zaatakowali Premier Szydło!

ziemkiewicz23.jpg

Premier Beata Szydło w 77. rocznicę deportacji polskich więźniów do Auschwitz wygłosiła przemówienie. Jedno ze sformułowań użytych przez polską premier zostało wykorzystane przez opozycję do ataku na premier i rząd! Rafał Ziemkiewicz postanowił krótkich słowach zareagować!

Beata Szydło mówiła m.in. – Wstrząsający i haniebny proceder przemysłowego mordu prowadzony w obozach koncentracyjnych na zawsze pozostawił piętno na losach. Obóz Auschwitz-Birkenau to miejsce uświęcone krwią ponad miliona niewinnych ofiar, ludzi, po których została pustka w sercach kochających ich rodzin i bliskich świata”. I dodała, że wielkim zadaniem dla polityków, jest doprowadzić do tego, by „tak straszliwe wydarzenia, które miały miejsce w Auschwitz, a także innych miejscach kaźni nigdy więcej się nie powtórzyły. Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli”.

Ten bełkot opozycji i czepianie się jakiegoś słowa, najlepiej skomentował Rafał Ziemkiewicz na Twiterze pisząc tak:

Aż się nie chce, więc krótko: Premier powiedziała w Auschwitz dokładnie to co od lat mówią Żydzi, świetą prawdę, hejterzy spie…..ć.

źródło: http://telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ