Andrzej Seweryn mówi w TVN24 o „Gazecie Wyborczej”

gazeta wyborcza 1.jpg

Ta krótka wymiana zdań bardzo szybko zyskuje popularność wśród internautów. Znany aktor, a także dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie Andrzej Seweryn, na antenie TVN24 wyraził swoja opinię o „Gazecie Wyborczej”. Niezbyt pochlebną opinię.

Dyrektor warszawskiego Teatru Polskiego Andrzej Seweryn podpisał niedawno umowę o współprowadzenie instytucji przez resort kultury i marszałka województwa. Jego decyzja nie spodobała się części kolegów ze środowiska teatralnego i filmowego, które oczywiście zarzuciło Sewerynowi brak solidarności.

Dzięki umowie teatr będzie m.in. otrzymywał dotacje z Ministerstwa Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. I właśnie o te pieniądze dopytywał się Seweryna prowadzący w TVN24 program „Tak jest” Andrzej Morozowski.

Gdzie pan to czytał, panie redaktorze? – zapytał Morozowskiego Seweryn, zapytany o kwoty.
Bodajże w „Gazecie Wyborczej” – odparł prowadzący.
„Gazeta Wyborcza” nie zawsze podaje precyzyjne informacje – skomentował Seweryn. Co więcej, aktor i dyrektor zaczął również chwalić ministra Piotra Glińskiego. Morozowskiemu chyba było trudno było to przełknąć, bo w końcu zapytał: „Nie ma pan wrażenia, że władza pana kupiła?”.

Klasa, z jaką zachował się Seweryn, została szybko doceniona przez internautów. Popularność zyskuje też jego komentarz o „Gazecie Wyborczej”.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ