Magnolia Park na lato. Trzy powody, dla których warto tu być

materiały prasowe

Rozgrywki w minigolfa, półkolonie w rytmie tańca, warsztaty edukacyjne ze Smerfetką. Magnolia Park udowadnia, że wakacje mogą być ciekawe, nawet kiedy spędzamy je w mieście.

Na polu golfowym

Przez całe wakacje klienci Magnolia Park mają do dyspozycji pole do minigolfa. Obiekt z osiemnastoma dołkami znajduje się na placu przed galerią handlową.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji minigolfa, stwarzamy kolejną szansę zapoznania się z tajnikami dyscypliny sportowej, która zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wystarczy zrobić zakupy w Magnolia Park za  minimum 20 zł i okazać paragon – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Na polu będzie można zacząć swoją przygodę z minigolfem lub zagrać w profesjonalnej rozgrywce. Jej zasady są bardzo proste – należy jak najmniejszą liczbą uderzeń doprowadzić piłeczkę do dołka. W grze może uczestniczyć od dwóch do sześciu osób. Zawodnicy mają dziesięć prób przy każdym z osiemnastu dołków. Za każdą otrzymuje się jeden punkt. Turniej wygrywa ten, kto uzyska najmniejszą liczbę punktów na wszystkich stacjach.

W rytmie tańca

W wakacje w Magnolia Park zagra muzyka, a na parkiet wyjdą uczestnicy półkolonii organizowanych w Centrum Tańca Champion Team. Dzieci i młodzież stworzą własną choreografię, zdobędą wiedzę na temat tańca, a na zakończenie pochwalą się swoimi umiejętnościami.

Każdy tydzień upłynie w innym, tanecznym klimacie: Brazylii, Hiszpanii, hip-hopu, Kuby, Ameryki. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Centrum Tańca Champion Team.

Poszczególne turnusy trwać będą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00. Pierwszy rozpocznie się 26 czerwca, a ostatni 21 sierpnia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i medal ukończenia półkolonii. Więcej informacji oraz zasady uczestnictwa można poznać w Centrum Tańca Champion Team oraz na stronie internetowej szkoły.

W towarzystwie Smerfetki

W lipcu warto odwiedzić salę zabaw Labibu, która przygotowuje liczne warsztaty dla dzieci. W poniedziałki uczestnicy odkryją w sobie dusze artystów – stworzą witraże, kwiaty, lampiony. We wtorki sala zamieni się w wioskę Smerfów. Dzieci zakręcą kołem fortuny, wygrają słodkie upominki, poszukają zaginionych Smerfów ze Smerfetką czy też zbiorą smerfojagody. Środy to propozycja dla aktywnych – uczestnicy pokonają tor przeszkód, zagrają w piłkę nożną czy siatkówkę, postrzelają z łuku. Czwartek będzie dniem kina – w Labibu wyświetlane będą bajki Walta Disneya. W piątek sala zamieni się w tajemniczą wyspę. Dzieci razem z Vaianą, bohaterką filmu Walta Disneya, rozwiążą zagadki i poszukają skarbu oceanu. Warsztaty odbędą się 3-7 lipca oraz 10-14 lipca w godz. 10.00 do 16.00. Więcej informacji oraz zasady uczestnictwa można poznać w sali zabaw Labibu oraz pod numerem telefonu: 512 559 953.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Aleksandra Palus

Źródło: PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ