M. WASSERMANN O AMBER GOLD: SĄ NAGRANIA Z PODSŁUCHU DOT. M. TUSKA

fot. youtube.com

Jest nagranie z podsłuchu, na którym szef Amber Gold Marcin P. miał powiedzieć: „Michał Tusk został nam włożony”. Poinformowała o tym szefowa sejmowej komisji śledczej ds. piramidy finansowej Małgorzata Wassermann.

Pos. Wasserman zaznaczyła, że Marcin P. na nagraniu mówi bardzo wyraźnie: „my żeśmy go nie chcieli, on sam do nas się pchał”.

Być może światło na sprawę rzuci przesłuchanie szefa piramidy Finansowej Marcina P., które ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Rzucić

Poseł Kukiz‘15 i członek sejmowej komisji Tomasz Rzymkowski wskazuje, że małżeństwo P. posiada kluczową wiedzę w sprawie Amber Gold.

– Marcin P. jest tutaj kluczową postacią, tak samo pani Katarzyna P. Ja bym w żaden sposób jej rangi nie obniżał. Moim zdaniem to są tak samo ważni świadkowie, posiadający wiedzę kluczową z punktu widzenia tego, kto stał za tym całym przedsięwzięciem, jak to było z tym Michałem Tuskiem, jak to było z funkcjonariuszami służb, jak to było z tymi gangsterami z wybrzeża – uważa członek sejmowej komisji Tomasz Rzymkowski.

Głośno o sytuacji spółki Amber Gold zrobiło się w lipcu 2012 r., kiedy linie OLT Express zaczęły mieć kłopoty finansowe. Pod koniec lipca tego roku linie ogłosiły upadłość. Miesiąc później upadła spółka Amber Gold.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ