I ZŁOTORYJSKI SPACER FOTOGRAFICZNY

pixabay.com

I Złotoryjski Spacer Fotograficzny, o którym Państwu pisałem, prosząc, was o objęcie patronatu medialnego odbędzie, się w niedzielę 09 LIPCA 2017 o godz. 16:00 Spotykamy, się nie pod Basztą Kowalską jak to było poprzednim razem, ale pod ZŁOTORYJSKIM OŚRODKIEM KULTURY I REKREACJI (obok Kina Aurum). W poprzednim terminie niestety pogoda nie dopisała. Liczę na to, że tym razem niedzielne popołudnie będzie piękne i bez deszczu oraz burzy.

O Inicjatywie:

I edycja Złotoryjskiego Spaceru Fotograficznego odbędzie się pod hasłem „Historia Złotoryi na fotografiach”! Impreza ta ma na celu integrację mieszkańców, a także ma poszerzać swoje fotograficzne horyzonty, oraz chcemy w ten sposób promować Miasto Złotoryję i Fotografię Street. Miło nam będzie wprowadzić to wydarzenie na stałe w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu amatorów, jak i profesjonalistów fotografii, a także przedstawicieli mediów.

W jaki sposób można się zapisać na I Złotoryjski Spacer Fotograficzny? 

Aby zapisać się na I Złotoryjski Spacer Fotograficzny wystarczy na adres e-mail: zlotoryjskispacerfotograficzny@twojdolnyslask.com.pl wysyłać zgłoszenie. W zgłoszeniu należy podać: Imię Nazwisko i telefon lub mail kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 08 lipca.

Kontakt z organizatorem:

Piotr Płomiński: piotr.plominski93@gmail.com lub telefonicznie: 535-225-683

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ