Minionki przyjadą do Wrocławia

materiały prasowe

Popularne Minionki 1 lipca przyjadą do Magnolia Park. Gwiazdy lubianych filmów nauczą najmłodszych minionkowego tańca, zorganizują zabawy oraz zaproszą na wycieczkę piętrowym autobusem. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Początek o godz. 11.00 – wstęp wolny.

Już w sobotę (1 lipca, godz. 11.00-19.00) Magnolia Park zaprasza rodziny na spotkanie z Minionkami oraz – po raz pierwszy – z ich panem, Gru. Dzieci zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia, a nawet wyruszą w podróż piętrowym autobusem (w godz. od 11.45 do 18.30) z DJ-em, muzyką i smakołykami. Przystanek początkowy i końcowy znajdzie się w pobliżu wejścia do galerii handlowej od strony ul. Legnickiej.

Na fanów Minionków czekać będzie także minionkowy dmuchaniec-skakaniec, basen wypełniony piłeczkami, fotobudka z rekwizytami, gry i mini-kino z bajkami. Prawdziwym hitem ma szansę stać się nauka minionkowego tańca. W programie znajdzie się także Strefa Minionkowego Wizażu – profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ulubionych bohaterów. Dodatkowo każde dziecko otrzyma szansę na wygranie nagród związanych z nową częścią filmu „Gru, Dru
i Minionki”, którą od 30 czerwca będzie można zobaczyć w kinie Helios w Magnolia Park.

Poprzednie spotkanie z Minionkami w Magnolia Park cieszyło się ogromną popularnością. Jestem przekonany, że identycznie będzie również tym razem. Zabawa w rodzinnym gronie to idealny pomysł na początek wakacji – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Warto przypomnieć, że to nie jedyne atrakcje przygotowane dla rodzin w Magnolia Park. Na co dzień dzieci mogą spędzić czas w sali zabaw Labibu (pierwsze piętro), pobawić się na placu zabaw czy zagrać na boisku wielofunkcyjnym (przed obiektem). Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku to także sklepy z odzieżą dziecięcą, jak Smyk, Lily Kids, Coccodrillo, Moda Dziecięca i Reporter Young oraz sklep z obuwiem – Bartek. Ciekawym rozwiązaniem jest Fryzjerek – salon fryzjerski, stworzony z myślą o dzieciach, w którym tradycyjne fotele zastąpiły modele samochodów i zwierzęta. Zabawki można kupić w sklepach Toys Box, LEGO, Mądrej Główce, Gralapagos czy Smyku.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni
i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Minionkowy zawrót głowy

1 lipca 2017 r., godz. 11.00-19.00

Wrocław, ul. Legnicka 58

Magnolia Park oraz przestrzeń przy wejściu do galerii handlowej od strony ul. Legnickiej

Wstęp wolny – zapraszamy!

Aleksandra Palus

Źródło: PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ