Nie musisz być sam, jeśli chcesz przyjdź na spotkanie dla singli

pixabay.com

Zanim podejmiemy najpiękniejszą i najtrudniejszą decyzję życiową musimy dobrze poznać partnera z którym spędzimy dziesięciolecia. Okres wzajemnej fascynacji przesłania nieco rozeznawanie własnych i przyszłego małżonka dobrych i złych cech. Ważne jest uświadomienie sobie swoich atrybutów a te poznajemy tylko podczas relacji z drugą osobą, zwłaszcza w nieoczekiwanych sytuacjach.

W najbliższą niedzielę Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej przy parafii pw. Św. Michała Archanioła oraz ruchy: Płomień Pański i Wspólnota Dom Boży zapraszają na kolejny nadodrzański piknik. Kościół błogosławi młodym ludziom, narzeczonym i singlom, dlatego chętnie organizuje spotkania na których jest szansa na odnalezienie swojej drugiej połowy. Orzech, duszpasterz akademicki często podpowiada: “jeśli smakuje ci jej/jego) pot, żeń się”.

Ale zanim kapłan wypowie: Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! trzeba się poznać, zatem zapraszamy w niedzielę, 2 lipca o godz. 12:30 na Mszę Świętą do Kościoła Świętego Michała Archanioła, ul. Prusa 78 we Wrocławiu. Po mszy wszyscy zbiorą się pod kościołem i razem przygotują grilla na wałach, w okolicach mostu Warszawskiego.

Ale…trzeba wziąć kiełbaski, chleb, napój, sztućce, talerzyk, koc i coś na komary. Młody człowieku, daj znać, proszą organizatorzy, jeśli posiadasz wolny grill lub możesz przynieść węgiel (będzie zrzutka). W razie pytań można dzwonić do Marty: 504 264 838
Prosimy o wypełnienie formularza: KLIKNIJ

Wydarzenie opisane jest na FACEBOOKU

Płomień Pański i Wspólnota Dom Boży działają dopiero od roku. Młodzi ludzie pragnęli innym ułatwić kontakt  ze sobą, chcieli sprowokować do przemyślenia i rozeznania swojego powołania wszystkich tych, którzy nie wiedzieli, co w ich życiu jest celem a także znaleźć zarówno współmałżonka jak i przyjaciół. To się udaje. Cykliczne spotkania w różnych miejscach, poprzedzone mszą świętą działają cuda. Jednym z nich będzie pierwszy ślub, jednej z wielu par narzeczeńskich, które nigdy by się nie poznały, gdyby nie Kościół. Basia i Mariusz złożą przysięgę małżeńską w sierpniu.

MP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ