Kaczyński: Hasło ” Polska jest jedna” oddaje istotę naszej partii

fot. twitter
W Przysusze o godz. 11 rozpoczął się V Kongres Programowy Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem “Polska jest jedna”. Przemówienie programowe wygłosił prezes PiS Jarosław Kaczyński. – Zmiany, które chcemy przeprowadzić mają kilka aspektów. Reforma Edukacji jest bardzo znacząca, przeprowadzana wśród wielu trudności – zaznaczył prezes w czasie swojego przemówienia.

 Naszym celem jest równość szans dla wszystkich Polaków, wszystko jedno, czy są z Przysuchy czy z innego powiatowego miasta, czy ze wsi, czy z wielkiego miasta, czy z Warszawy – mówił na konwencji Zjednoczonej Prawicy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– Wymiar duchowy jest ważny, ale nie można go budować bez wymiaru materialnego, który oznacza równość szans, sprawiedliwość, solidarność – zaznaczył lider PiS. Jak mówił, w tym kierunku PiS szedł i będzie iść.  – Chcemy, by Polacy mieli równe szanse, wszystko jedno, czy są z Przysuchy czy z innego powiatowego miasta, czy ze wsi, czy z wielkiego miasta, czy z Warszawy – podkreślił w czasie swojego wystąpienia Jarosław Kaczyński.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl, Twitter.com

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ