Radosław Żabski nowym fizjoterapeutą Śląska Wrocław

W sztabie medycznym WKS-u pojawił się nowy fizjoterapeuta – Radosław Żabski. Będzie odpowiedzialny za jak najszybszy powrót do zdrowia naszych zawodników po kontuzjach i różnego rodzaju urazach.
Radosław Żabski to były napastnik Śląska Wrocław. W barwach Trójkolorowych występował na początku lat 90. Karierę kontynuował poza granicami kraju, grał m.in. w Schwarz-Weiss Bregenz, FC Sankt Margrethen czy w KSV Holstein Kiel von 1900. Oprócz dużego bagażu doświadczeń posiada przede wszystkim wysokie kwalifikacje, jest absolwentem fizjoterapii na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jednocześnie informujemy, że wieloletnią współpracę z wrocławskim klubem zakończył Dawid Gołąbek. Był to czas wielkich sukcesów takich jak mistrzostwo Polski, srebrny i brązowy medal, Superpuchar Polski czy też pamiętne występy w europejskich pucharach. Dawid – choć pozostawał w cieniu – miał istotny udział w tych osiągnięciach.

Pracę w Śląsku rozpoczął w 2009 roku za kadencji trenera Ryszarda Tarasiewicza, stale rozwijając swoje umiejętności pod okiem słynnego Jarosława Szandrocho. Dawida zawsze cechowały pracowitość, sumienność, profesjonalizm i przede wszystkim pogodność, która natychmiast udzielała się innym.

Dawidowi dziękujemy za zdolność do poświęceń i lata znakomitej pracy na rzecz Śląska. Na pokładzie witamy Radka, któremu życzymy przynajmniej takich sukcesów z WKS-em, jakie osiągał Dawid!

źródło: slaskwroclaw.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ