Anna Łozowska środkową Impel Wrocław

Wrocławski klub ogłosił nazwisko kolejnej środkowej. Do zespołu dołączyła Anna Łozowska, która o miejsce na parkiecie rywalizować będzie z Igą Chojnacką i Aleksandrą Trojan.

Anna Łozowska to siatkarka urodzona w 1993 roku. Jest wychowanką Gedanii Żukowo. Swoje największe sukcesy świętowała w czasach gry w zespołach młodzieżowych, a passę zwycięstw przerwała kontuzja. Do gry powróciła w zeszłym sezonie, który okazał się jednym z najlepszych w karierze.

Łozowska była bowiem jedną z podstawowych zawodniczek Wisły Warszawa. To drużyna, która w zakończonym niedawno sezonie zdobyła mistrzostwo 1. ligi, dzięki czemu rywalizowała w barażu o wejście do Orlen Ligi. Ostatecznie Wisła uległa drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego, jednak dobra postawa środkowej nie umknęła uwadze scoutów orlenligowych drużyn.

Zeszły sezon był dla mnie bardzo udany. Z Wisłą Warszawa dostałyśmy się do ćwierćfinału Pucharu Polski i wywalczyłyśmy mistrzostwo 1. ligi. Zbliżający się sezon ma być kolejnym krokiem w mojej karierze, dlatego cieszę się, że dostałam szansę gry w Impelu Wrocław. Mam nadzieję, że tutaj rozwinę się indywidualnie, a to będzie z korzyścią dla całej naszej drużyny. Jestem przekonana, że stworzymy zgrany zespół i sprawimy niejedną niespodziankę – mówi Anna Łozowska, nowa środkowa Impel Wrocław.

Sporo czasu poświęcamy na obserwowanie zawodniczek, jak przykład Ani pokazuje – nie tylko z Orlen Ligi. Cieszę się, że Ania wybrała naszą ofertę i dołączy do drużyny. W najbliższym sezonie jej boiskowe doświadczenie bardzo nam się przyda, a rywalizacja z Igą i Olą – ze pewnością podniesie także jej umiejętności – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Impel Wrocław zakończył kompletowanie zespołu na zbliżający się sezon. Klub zadowolony jest z poziomu, jaki reprezentuje każda z 11 zakontraktowanych zawodniczek. W kadrze wrocławskiej drużyny zobaczyć będzie można Valerie Nichol oraz Weronikę Wołodko (rozgrywające), Julię Szczurowską oraz Magdalenę Wawrzyniak (atakujące), Tamarę Kaliszuk, Natalię Murek oraz Ilonę Gierak (przyjmujące), Annę Łozowską, Aleksandrę Trojan oraz Igę Chojnacką (środkowe), a także Marię Stenzel (libero).

źródło: impelwroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ