FloatFit – w basenie i na desce. Bezpłatne treningi

FloatFit to połączenie surfingu, ćwiczeń w basenie i treningu interwałowego. Zajęcia szturmem podbiły kluby fitness na całym świecie. 12 lipca będzie można bezpłatnie wziąć udział w treningach w Holmes Place OVO Wrocław. Ruszyły zapisy.  

12 lipca klub Holmes Place OVO Wrocław zaprasza na FloatFit Marathon. Certyfikowani instruktorzy poprowadzą nowatorskie zajęcia na specjalnej desce, która unosi się na wodzie. Jak to wygląda? Zobacz na filmie [LINK].

FloatFit to jedna z najgorętszych nowości świata fitness. Szturmem podbiła prestiżowe kluby fitness na świecie. W końcu dotarła do Polski do Holmes Place OVO Wrocław – mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place. – Pozwala całkowicie zerwać z rutyną i daje mnóstwo satysfakcji. Pompki, przysiady, różnego rodzaju ćwiczenia rozwijające równowagę odbywają się na wodzie, dlatego bez względu na poziom umiejętności zawsze stają się wyzwaniem. Co ważne, FloatFit daje znakomite efekty w redukcji tkanki tłuszczowej. W trakcie 30 minut ćwiczeń można spalić nawet 400 kilokalorii – mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place.

Istnieje wiele wariantów FloatFit. O godz. 17.15 ruszy wersja Cardio – trening koncentruje się na podniesieniu tętna szybkimi ruchami, co skutecznie spala tkankę tłuszczową. Godzinę później wystartuje grupa Core & Strenght– zajęcia stabilizujące ciało, poprzez wzmocnienie mięśni głębokich (między innymi brzucha i pleców). Z kolei o 19.15 będzie można spróbować wersji Interval– ćwiczeń łączących trening siłowy ze spalającym.

Każdy trening FloatFit poprzedzi rozgrzewka. Uczestnicy przyzwyczają się do deski oraz zapoznają się z ćwiczeniami balansującymi, w celu sprawdzenia swoich możliwości w różnych pozycjach. Część główna treningu to interwał ułożony w różnorodne serie i obwody z wykorzystaniem popularnych ćwiczeń wzmacniających. Sama końcówka to „challange”, czyli próba odpowiedniego napinania ciała i utrzymania równowagi, aby ustrzec się kąpieli. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem wroclaw@holmesplace.pl lub przez formularz na stronie internetowej Holmes Place. Liczba miejsc ograniczona.

 

Udział jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona

Anita Nowak, PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ