Kukiz’15 : sprzeciwiamy się samodzielnej decyzji Prezydentów 12 miast w kwestii przyjmowania imigrantów

Oświadczenie:
“W związku z podpisaniem deklaracji przez Prezydentów 12 miast, w tym miasta Wrocław, którzy tym gestem wyrazili gotowość do przyjęcia uchodźców, chcemy przypomnieć, że to mieszkańcy powinni decydować czy i kogo chcą przyjąć do swojego kraju – do swoich miast. Nie powinna to być samodzielna decyzja władz danego miasta.

 

Stanowczo sprzeciwiamy się samodzielnej decyzji w tak ważnej kwestii jak przyjmowanie imigrantów wbrew woli obywateli, chcemy wyjść naprzeciw mieszkańcom poszczególnych miast i domagać się wspólnie z nimi referendum w tej sprawie.

Nasze ugrupowanie Kukiz ’15 zebrało już ponad 350 tyś podpisów a sondaże pokazują że 96% obywateli nie zgadza się na przyjęcie imigrantów do Polski i domaga się tym samym referendum w tej sprawie.

Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji Wrocław oraz Klub Młodych Kukiz ’15 zapraszają na zbiórkę podpisów w sprawie referendum, która odbędzie się przy okazji charytatywnego koncertu Pawła Kukiza, Piknik z Bratem Albertem, w najbliższą sobotę 08.07, w parku Strachocińskim, ul. Strachocińska i Włościańska, w godzinach 16:00-19:00. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do zbierania podpisów wśród znajomych i odsyłania ich pocztą na adres biura stowarzyszenia lub przynoszenia ich do biura posła ul. Sokolnicza 34. Deklarację można wydrukować na stronie dzienreferendalny.pl.”
Jakub Susik.  Klub Młodych Kukiz’15, Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ