WYCIEKŁA prywatna rozmowa, jest tam i Tusk. Trump znokautował Merkel!

W czasie odbywającego się w Hamburgu szczytu G20 doszło do krótkiej wymiany zdań między Angelą Merkel, Donaldem Trumpem oraz Donaldem Tuskiem. Przypadkowo ta prywatna rozmowa została zarejestrowana. Z winy kanclerz Niemiec, która nie wyłączyła mikrofonu. Na nagraniu, które szybko trafiło do sieci, słychać m.in. uszczypliwą uwagę prezydenta USA, skierowaną do Merkel.

Prywatna rozmowa kanclerz Niemiec, prezydenta Stanów Zjednoczonych i przewodniczącego Rady Europejskiej odbyła się tuż przed rozpoczęciem szczytu G20. Nie trwała długo, ale ma pewien wyjątkowo interesujący akcent.

Z ujawnionego nagrania wynika, że Angela Merkel, Donald Trump i Donald Tusk rozmawiali o przemówieniu prezydenta USA w Warszawie. Kanclerz Niemiec chwaliła je, a „król Europy” stwierdził, że to „najlepsze przemówienie” Trumpa.

Było fantastyczne. Nie rozumiem, dlaczego wygłosiłeś je dopiero w Warszawie? 

– miała według zagranicznych mediów zapytać Merkel. – Byłoby miło usłyszeć je w Brukseli – dodawała.

Odpowiedź Donalda Trumpa nie pozostawia wątpliwości. To złośliwy komentarz m.in. do lewackich zadym w Hamburgu podczas szczytu. Z powodu skandalicznych zajść pierwsza dama USA nie mogła opuścić hotelu.

To spore ułatwienie, kiedy publiczność jest przyjazna– odpowiedział prezydent Stanów Zjednoczonych  i dodał, że Polacy byli „niezwykli” i „autentyczni”. 

To chyba prezent dla mnie – wtrącił się z „żartem” Tusk. 

W tym momencie Merkel, która zdała sobie sprawę, że rozmowa przybiera niekorzystny dla niej obrót, poszukała możliwości jej przerwania.

Gdzie są moi chińscy przyjaciele? – zapytała i zaczęła rozglądać się po sali.

Nie ma Chin. Ani w tym pokoju, ani na świecie – odpowiedział jej na to Donald Trump.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ