Rapacki straszy dramatem na skutek ustawy dezubekizacyjnej: “Mamy już 3 przypadki samobójstw z tego powodu! Posłowie mają krew na rękach”

Mamy już 3 przypadki samobójstw z powodu tej ustawy!

— bulwersował się gen. Adam Rapacki, komentując w rozmowie z serwisem Onet.pl efekty ustawy dezubekizacyjnej.

Odpowiedzialny części rządów Platformy za nadzór nad polską policją Rapacki przestrzegał widzów:

Mamy już 3 przypadki samobójstw z powodu tej ustawy. Ludzie widząc, że nie będą mieli środków do życia, targnęli się na swoje życie. Wyślemy nekrologi parlamentarzystom, by wiedzieli, że mają krew na rękach. (…) Zaczynamy żyć w czasach jak w latach 50. w PRL, gdy ludzie boją się wyartykułować swoje zdanie

— komentował Rapacki, napotykając niemal natychmiast na ripostę ze strony Sławomira Cenckiewicza.

Oficer MO bredzi o dylematach konstytucyjnych policjantów, broni SBeków i straszy ich samobójstwami

źródło: wpolityce.pl/ Onet.pl

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. Biedaki, a reszta Polaków z emerytura 1000 zł, też ma popełnić samobójstwo??? Ludzie tracili pracę i naprawdę nie mieli z czego żyć. Głodowali, a teraz historia się odwraca. Niech ezbecy poczują, to co większość Polaków.

  2. Za rządów PO było więcej samobójstw i nikt nie obarczał rządu mimo że to były zabójstwa przez seryjnego samobójcę.

  3. A moze sprawdzic ile samobojstw bylo za panowania SBekow ? Do ilu samobojstw sie przyczynili przez swoje dzialania . Za czasow dzialania ESbekow bardzo duzo Polakow musiala wyjechac z Polski, bardzo duzo Polakow stracila dorobek calego zyciai, bardzo duzo Polakow zostala przez nich oszukana i okradziona. Moze wreszcie ktos przeprowadzi badania do czego sie przyczynili SBecy ilu ludziom zycie zniszczyli. Zamknelo by to im wreszcie geby. Im zawsze bylo malo i widac , ze dalej nie widza swoich bledow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ