Spotkaj się z mistrzami Europy w Magnolia Park

materiały prasowe

Boisko do futbolu amerykańskiego, pokazy mistrzów Europy, konkursy z nagrodami. W niedzielę Magnolia Park zamieni się w arenę sportową. Klienci poczują przedsmak igrzysk The World Games 2017, które rozpoczną się kilka dni później. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Podczas The World Games 2017 zagrają reprezentanci Polski w futbolu amerykańskim. Aż 1/3 z nich to zawodnicy Panthers Wrocław – drużyny, która jako pierwsza w historii kraju została mistrzem europejskiej Ligi Mistrzów w futbolu amerykańskim i dwukrotnie zdobyła mistrzostwo kraju. 16 lipca, czyli tuż przed tym wielkim wydarzeniem, reprezentanci Polski i Pantery pojawią się w Magnolia Park.

Na miniboisku dadzą pokaz swoich umiejętności i wyjaśnią zasady futbolu amerykańskiego. Każdy będzie miał okazję porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcie, a nawet przymierzyć profesjonalne kaski i ochraniacze. W galerii handlowej pojawi się również Miaurycy i Miaugosia, czyli uwielbiana przez najmłodszych para maskotek Panthers Wrocław. Nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą bilety na mecze.

Spotkanie z futbolistami w Magnolia Park to szansa, żeby lepiej poznać tę dyscyplinę sportową. Jestem przekonany, że podobnie jak przed rokiem i dwa lata temu, całe rodziny pojawią się licznie w naszej galerii handlowej. Takich fanów może pozazdrościć każda drużyna w Polsce – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Magnolia Park regularnie zaprasza na wydarzenia sportowe i promuje zdrowy styl życia. Wcześniej swój skład zaprezentowały tutaj między innymi drużyny Śląska Wrocław oraz Betard Sparty Wrocław. Klienci największej galerii handlowej mogli również kibicować swoim faworytom podczas Mini Mistrzostw Przedszkolaków, które odbyły się kilka tygodni temu czy styczniowego Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików i Dzieci w Szpadzie i Florecie.

Magnolia Park aktywnie popularyzuje aktywność fizyczną. Klienci mogą ćwiczyć w siłowni Jatomi Fitness, potrenować w bezpłatnej strefie do Street Workoutu, a także pograć na boisku koszykarsko-siatkarsko-tenisowym. Przez całe wakacje mają do dyspozycji pole do minigolfa. Obiekt z osiemnastoma dołkami znajduje się na placu przed galerią handlową. Wystarczy zrobić zakupy w Magnolia Park za przynajmniej 20 zł i okazać paragon.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Źródło: Damian Tomczyk, PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ