Wrocławski hotel jedyny w Polsce z prestiżową nominacją. Zagłosuj!

materiały prasowe

DoubleTree by Hilton Wroclaw reprezentuje Polskę na europejskim szczeblu konkursu World Travel Awards 2017.  Jako jedyny hotel z Polski ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie. Każdy może zagłosować do 6 sierpnia na stronie internetowej organizatora.

World Travel Awards to konkurs, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą hotele, firmy oraz organizacje z branży turystycznej. Nagrody są przyznawane od 24 lat na szczeblu krajowym i kontynentalnym. DoubleTree by Hilton Wroclaw ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie – został nominowany jako jedyny obiekt z Polski. Jako jedyny na Dolnym Śląsku otrzymał też nominację na szczeblu krajowym – w tym przypadku w kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

– Ustanowiliśmy nowy standard i staliśmy się przykładem umiejętnego łączenia odważnej formy z kompleksową ofertą. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się zaznaczyć Wrocław na turystycznej mapie Europy. Bez wątpienia na to zasługuje – jest otwarty, inspirujący, wielokulturowy, a przez to niezwykle ciekawy. Serdecznie zachęcam do głosowania. Pokażmy siłę, jaka drzemie w naszym mieście – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

W konkursie World Travel Awards decydują internauci – to oni z grona obiektów w całej Europie głosują na te, które wydają się im najciekawsze i najbardziej warte dostrzeżenia. Wystarczy wejść na stronę internetową organizatora, zarejestrować się i oddać głos w odpowiedniej kategorii (Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce i Najlepszy Hotel Designerski). Dlaczego warto zagłosować na wrocławski hotel? Lokalizacja w kompleksie słynnego OVO Wrocław, pięciogwiazdkowy standard w sercu pięknego Wrocławia, 189 pokojów zaprojektowanych w każdym szczególe – sprawdź co mówią o nim jego pracownicy. Zobacz film [LINK].

DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław jest pierwszym hotelem sieci na Dolnym Śląsku i czwartym w Polsce. OVO Wrocław to projekt prestiżowej paryskiej pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman). Wygląd pokojów i przestrzeni wspólnych jest spójny z ideą tego wyjątkowego budynku.

W hotelu znajduje się 189 wysokiej klasy pokojów i apartamentów, w tym apartament prezydencki z atrakcyjnym widokiem na park oraz jedyny we Wrocławiu Executive Lounge. Obiekt dysponuje 10 wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, w tym salą balową o powierzchni 317 mkw., która może przyjąć nawet 350 gości, a także zostać podzielona na mniejsze kameralne sale. W hotelu znajduje się też zielone patio dostępne dla mieszkańców Wrocławia, stylowa OVO Bar & Restaurant serwująca potrawy kuchni całego świata oraz ekskluzywna strefa fitness i spa.

Wcześniej DoubleTree by Hilton Wroclaw pokonał hotele w całym kraju i zdobył prestiżową nagrodę siódmej edycji Eurobuild Awards. Obiekt zwyciężył w kategorii New Hotel of the Year 2016. Z kolei cały kompleks OVO Wrocław został inwestycją roku w prestiżowym konkursie TOPBuilder 2017, który organizuje miesięcznik Builder.

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw znajduje się przy ulicy Podwale 84 we Wrocławiu.

Źródło: Anita Nowak, PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ