Rachoń: czy legendzie Solidarności nie przeszkadza, że manifestuje Pan razem z Cimoszewiczem, Kontaktem Operacyjnym SB “Carex”?

Na antenie TVP Info Michał Rachoń relacjonował przebieg wczorajszego incydentu z udziałem uczestników demonstracji Obywateli RP. Jak już informowaliśmy, podczas miesięcznicy smoleńskiej nielegalni kontrmanifestanci zaatakowali wykonującego swoje dziennikarskie obowiązki Michała Rachonia – znanego z anteny TVP Info i tekstów pisanych do „Gazety Polskiej”. Protest w tej sprawie złożyło Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

Odnosząc się do całego zajścia Michał Rachoń na antenie TVP Info mówił, że do przepychanek doszło w chwili, gdy zadawał pytania Władysławowi Frasyniukowi. Dziennikarz chciał uzyskać od Frasyniuka odpowiedź na pytanie, czy nie przeszkadza mu to, że z pod hasłem walki o wolność i obronę wolności słowa staje ramię w ramię z Włodzimierzem Cimoszewiczem, Kontaktem Operacyjnym SB „Carex”?

 

– Panie Władysławie, czy legendzie Solidarności nie przeszkadza, że manifestuje Pan razem z Cimoszewiczem, Kontaktem Operacyjnym SB “Carex”?  – pytał Michał Rachoń.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ