Pantery znów zachwyciły kibiców

materiały prasowe

Pokazy mistrzów Europy w futbolu amerykańskim, liczne konkursy i wiele wspólnych zdjęć. To tylko część atrakcji, na jakie w niedzielę mogli liczyć klienci Magnolia Park. Była to ostatnia szansa na spotkanie z zawodnikami Panthers Wrocław przed The World Games 2017.

W niedzielę klienci Magnolia Park poczuli przedsmak igrzysk, które rozpoczną się we Wrocławiu już w najbliższy czwartek. Spotkali się z zawodnikami Panthers Wrocław – drużyny, która jako pierwsza w historii Polski została mistrzem europejskiej Ligi Mistrzów w futbolu amerykańskim
i dwukrotnie zdobyła mistrzostwo kraju. Byli wśród nich znani wrocławscy reprezentanci tej drużyny – Rafał Rogaczewski, Adam Skakowski, Bartosz Dziedzic, Maciej Włodarczyk i Patryk Matkowski. To właśnie oni dali pokaz swoich umiejętności i wszystkim zainteresowanym wyjaśnili zasady futbolu amerykańskiego.

Klienci Magnolia Park mieli szansę z nimi porozmawiać, zrobili wiele wspólnych zdjęć, a nawet przymierzali profesjonalne kaski i ochraniacze. Sprawdzili również swoje umiejętności na futbolowym torze przeszkód oraz wzięli udział w konkursach, w których do wygrania były bilety na mecze futbolu amerykańskiego na The World Games 2017.

– Już po raz trzeci futboliści Panthers Wrocław odwiedzili Magnolia Park. Mam nadzieję, że to fascynujące spotkanie pozwoliło naszym klientom lepiej poznać tę dyscyplinę, a dzięki temu również zostać jej kibicami podczas igrzysk, które za kilka dni rozpoczną się we Wrocławiu – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Podczas The World Games 2017 zagrają reprezentanci Polski w futbolu amerykańskim, wśród których ponad 1/3 stanowią zawodnicy wrocławskich Panter. Prosto z Magnolia Park pojechali oni na zgrupowanie w Oleśnicy, gdzie przygotowują się do startu w tym wydarzeniu.

Magnolia Park regularnie zaprasza na wydarzenia sportowe i promuje zdrowy styl życia. Wcześniej swój skład zaprezentowały tutaj między innymi drużyny Śląska Wrocław oraz Betard Sparty Wrocław. Natomiast na co dzień klienci mogą ćwiczyć w siłowni Jatomi Fitness, potrenować w bezpłatnej strefie do Street Workoutu, a także pograć na boisku koszykarsko-siatkarsko-tenisowym. Przez całe wakacje mają do dyspozycji pole do minigolfa. Obiekt z osiemnastoma dołkami znajduje się na placu przed galerią handlową. Wystarczy zrobić zakupy w Magnolia Park za przynajmniej 20 zł i okazać paragon.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Źródło: Aleksandra Palus, PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ