Przygotowania trwają nie tylko na boisku. Piłkarze Karkonoszy w pocie czoła pracują pod okiem trenera Siatraka

piłki 2.jpg

Trwają przygotowania do sezonu 2017/2018. Piłkarze Karkonoszy w pocie czoła pracują pod okiem trenera Siatraka. Cel? Wynik lepszy niż w poprzednich rozgrywkach. Jego realizacja nie zależy jednak wyłącznie od nich.

Podczas, gdy zawodnicy wylewają litry potu przy Złotniczej wiele pracy ma też zarząd klubu. Przygotowanie do gry kilkunastu grup młodzieżowych oraz drużyny seniorskiej to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Już teraz należy ustalić miejsca, godziny treningów oraz meczy każdego z zespołów, a także zarezerwować boiska, przygotować stroje i sprzęt treningowy.

Podstawą funkcjonowania klubu sportowego zawsze będzie jednak jego budżet. To stan konta bankowego będzie determinował działania podejmowane poza wcześniej opisanymi.

Nie trzeba być wieloletnim, zagorzałym fanem sportu, by wiedzieć, że problem pieniędzy dotyka jeleniogórskie kluby praktycznie od zawsze. Bez większych perspektyw na milionowego inwestora Karkonosze podjęły trud budowy budżetu, na który składać będą się wpłaty od mniejszych przedsiębiorców i darczyńców. W ostatnim czasie do “Klubu Biznesu” dołączył Pan Marek Obrębalski, były prezydent miasta oraz doktor nauk ekonomicznych, a także automyjnia NIAGARA znajdująca się przy ulicy Grunwaldzkiej 68 w Jeleniej Górze.

Klub aktywnie poszukuje kolejnych sponsorów i darczyńców. Dzięki dużym zasięgom mediów elektronicznych oraz aktywności poza stadionem dysponuje ciekawą i skuteczną ofertą reklamową. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.

 

Konrad Ambroży

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ