Krystyna Pawłowicz o Schetynie i Neumannie: TO WY BĘDZIECIE SIEDZIEĆ!

Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta,w tym lewackie bojówki opozycji,
To NIE MY,legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków,będziemy „siedzieć”.

Nie będziemy „siedzieć” za odzyskiwanie Polski z rąk złodziejskich mafii i korupcji,z rąk handlarzy naszymi narodowymi interesami i naszą suwerennością dla indywidualnych interesów Nikodemów Dyzmów III RP,ich rodzin i układów.NIE będziemy „siedzieć” za przywracanie Polakom naszej tożsamości i historii,ani za to,że bronimy się przed waszą nienawiścią i agresją stosując tylko bierny opór.

TO WY będzie siedzieć za pobłażanie przestępczym układom bezkarnie łupiącym nas w czasie waszych rządów.Za kłamstwa smoleńskie i okradanie ludzi z ich własności nieruchomości,za niewykonywanie przez was waszych „psich” urzędniczych obowiązków.
Będziecie „siedzieć” za ten terror i nienawiść,które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji,za karalne groźby,naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy,za namawianie,by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym.Jesteście zwykłymi zdrajcami Polski i niszczycie ją „za karę”,że Polacy was odrzucili i nie możecie już na zasobach naszej Ojczyzny ze swymi zagranicznymi wspólnikami dłużej pasożytować.

To NIE MY,Polacy „będziemy siedzieć”,ale to MY POLACY was i wasze zdrady naszego państwa uczciwie osądzimy.Sprawiedliwie.Tak więc panowie Schetyna,Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki,na nic się zda,że dziś złodziej krzyczy „łapaj złodzieja”,na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby.Przygotujemy procesy.BĘDZICIE SIEDZIEĆ ! Ciężko na to zapracowaliście.I to nie wy będziecie „wsadzać” Polaków broniących swego państwa,ale to prawowici gospodarze polskiej ziemii „powsadzają” was.Być może odrzucając was ponownie od wpływu na naszą Ojczyznę w kolejnych wyborach.Co niech się stanie.”

autor: Krystyna Pawłwoicz

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ