Kukiz bez ceregieli do polityków PO. „Wyszliście na ulice by bronić układu, ja będę na niej, dopóki wielu z was nie zobaczę za kratami”

Paweł Kukiz nie brał udziału w manifestacjach totalnej opozycji w obronie niezależności sądów. Podkreślał, że nie będzie stał o boku Platformy, bo za dobrze pamięta wszystkie afery z czasów ich rządów.

Oszaleliście???” – zapytał na Facebooku Paweł Kukiz. Polityk pytał, czy ma stanąć obok cyników, których marzeniem są uliczne zamieszki dające im szansę na powrót do władzy.

Lider Kukiz‘15 był wielokrotnie wywoływany był jednak przez polityków opozycyjnych ze sceny przed Sejmem. Padły m.in. słowa o tym, że Kukiz jest „cichym współpracownikiem PiS”.

Kukiz nie wytrzymał i dał ostry i zdecydowany odpór oskarżeniom padających przede wszystkim ze strony polityków PO.

Platformiarze spazmów dostają, że im „Pucz – Reaktywacja” nie wyszedł 🙂 Mają pretensje, że mimo ich wielokrotnych namów nie wyszedłem z nimi na ulicę podburzać ludzi przeciw dzisiejszej władzy. Spoko. Obiecuję Wam, POwcy, że wyjdę. Kiedy? Wtedy, gdy ludzie upomną się o przyspieszenie rozliczenia Waszych „rządów”—napisał na Facebooku.

Modlić się codziennie za Kaczyńskiego powinniście, bo gdybym to ja miał władzę to Nowakowi w życiu nie udałoby się uciec na Ukrainę a wielu z Was byłoby już w Sztumie. Wyszliście na ulice by bronić układu, zostawić wszystko „po staremu”, zostawić SWOJE sądy, które zagwarantują Wam „niezawisłość”—zaznaczył lider ruchu Kukiz`15.

(…) nie byłoby większej dla Polski tragedii niż Wasz powrót i stare „porządki”—dodał.

Paweł Kukiz liczy na mądre decyzje prezydenta Dudy i czeka na jego ustawy dotyczące zmian w sądownictwie.

Wierzę, że w ciągu dwóch miesięcy Panu Prezydentowi uda się poprawić ustawy o sądach. Że to On przejmie kompetencje Ziobry, że do Izby Dyscyplinarnej SN uda się wprowadzić czynnik BEZPOŚREDNIEJ kontroli obywatelskiej—-napisał polityk.

Kukiz najwyraźniej stracił cierpliwość do polityków Platformy Obywatelskiej, bo ironicznie ich przestrzegł:

Nie zmarnujcie wakacji Platformiarze, bo za dwa miesiące Prezydent podpisze uporządkowaną już ustawę cywilizującą sądy odbierając Wam tym samym ostatnią nadzieję na bezkarność i „polityczne” (czytaj „jumackie”) plany. Jeśli jednak z jakichkolwiek przyczyn zostanie „po staremu” to obiecuję Wam – wyjdę na ulice i będę na niej aż do tej pory póki wielu z Was nie zobaczę za kratami. Choćbym sam miał do puszki trafić.

No koniec dodał:

Dobrego Dnia, maderowcy u Sowy pasione

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

11 KOMENTARZE

  1. Ma racje. Przynajmniej wie kto jest szczujem a kto chce dobrze dla Polski. Polacy nie są głupi. Widzą i umieją czytać te NIEPRAWDZIWE oszczerstwa przeciw PIS. Całym sercem za dobrem POLAKÓW. Całym sercem za PIS.

  2. Kukiz to chorągiew nie bardzo wie w której d…e lepiej się ustawi, po wyborach pokocha Koalicję . Podobny do czarneckiego.

  3. Kukiz to chorągiew nie bardzo wie w której d…e lepiej się ustawi, po wyborach pokocha Koalicję . Podobny do czarneckiego.

  4. Na Kukiza zawsze można liczyć szczery do bólu!! Prawda jest najlepsza bronią w polityce.. i na Kukiza będę głosował jesienią !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ