Tomasz Lis usłyszał wyrok. Jakubiak: Lis zapłacisz i przeprosisz .Jeszcze twoi niemieccy pracodawcy zapłacą i przeproszą

Tomasz Lis przegrał proces, który wytoczył mu poseł Marek Jakubiak. Szef „Newsweeka” nie tylko będzie musiał przeprosić, ale również zapłacić 30 tys. zł. „Kłamaliście żeby zniszczyć i tego wam nie daruję” – skomentował na twitterze polityk Kukiz ’15.

Proces dotyczył artykułu w „Newsweeku” sprzed niemal trzech lat.

„Tygodnik zasugerował, że biznesmenowi mieli pomagać ludzie związani z gdańską mafią. Wśród nich miał być Ryszard N. z trójmiejskiego gangu Jarosława K. pseudonim Kola” – pisał portal fronda.pl

– Z Tomaszem Lisem spotkamy się w sądzie – zapowiadał w rozmowie z „Super Expressem” Jakubiak. I złożył w sądzie pozew.

Wczoraj zapadł wyrok. Zgodnie z jego treścią Lis będzie musiał zapłacić 30 tysięcy złotych oraz przeprosić posła Kukiz’15.

 


źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

9 KOMENTARZE

  1. Gdzie można to zobaczyć? Iście poetycki pocisk, więcej takich i niech płacą ekstra na np. Domy dziecka; lepiej sporzytkują ten kapitał.

  2. 3 – trzy lata proces w sądzie … żenada … 30 – trzydzieści tysięcy złotych to wręcz symboliczna kwota dla tego człowieka … ” pewnie już składają odwołanie od wyroku i tak będą się ślizgać i zaskarżać kolejne decyzje – orzeczenia … „.

  3. jak to fajnie ze wszyscy zabierajacy glos tak samo mysla, pisza i pluja. To chyba bardzo trudno intelektualnie i emocjonalnie prowadzic dyskusje, gdy sie ma to samo zdanie i reprezentuje ten sam poziom inteligecji i kultury. Brawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ