Przegrał w sądzie i atakuje poniżej pasa. Lis: “proszę o przekazanie chamowi Jakubiakowi żeby mnie nie tykał”

Sądowa porażka musiała wytrącić Lisa z równowagi jeśli sięga po argumenty i epitety poniżej pasa. Lis staje się coraz bardziej Sfrustrowanym obrońcą minionego układu.Sądowa porażka musiała wytrącić Lisa z równowagi jeśli sięga po argumenty i epitety poniżej pasa. Lis staje się coraz bardziej Sfrustrowanym obrońcą minionego układu.

Przypomnijmy, że z  artykułu zamieszczonego w „Newsweeku” wynikało, że Jakubiak kupił browar za brudne pieniądze i zarzucał politykowi powiązania z gdańską mafią.

Pan Lis, który mieni się być dziennikarzem, dopuścił się kłamstwa. Nie po to, żeby coś zbudować, ale żeby kogoś zniszczyć. Z takimi ludźmi będę walczył za wszelką cenę. Nie może być tak, że ktoś kogoś niszczy dlatego tylko, że ma inne zdanie. To także przekaz do tych wszystkich, którzy hejtują, którzy są po prostu paskudnymi ludźmi—powiedział Jakubiak w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

I to właśnie te słowa zabolały Tomasz Lisa.

Uprzejmie proszę o przekazanie chamowi Jakubiakowi(ten intelektualista z KuPIS‘15), żeby mnie nie „tykał”. Z byle kim nie jestem na „ty”—napisał na Twitterze.

Musiał jednak stwierdzić, że to za mało i po chwili dodał, że teraz to on wytoczy Jakubiakowi proces.

Browarnik Jakubiak może mi za tekst autora Newsweeka wytoczyć proces bo jestem naczelnym,ale nie ma prawa nazywać mnie kłamcą. No to proces—stwierdził.

Sądowa porażka musiała wytrącić Lisa z równowagi jeśli sięga po argumenty i epitety poniżej pasa. Lis staje się coraz bardziej Sfrustrowanym obrońcą minionego układu.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. Nie zauważyłam ,w którym miejscu Pan Jakubiak “tykał lisa? Przecież napisał ” Pan Lis,który mieni się być dziennikarzem “…itd I to nawet napisane “Pan” z dużej litery !

  2. A co tu wymagac od resortowca,jemu to sie już dawno we łbie poprzewracało.Jeśli się doiło z TVP miliony miesięcznie na swoją firmę a teraz źródełko suche to myślę ,że nie jeden człowiek by zwariował.

  3. … i ta druga tez dlugo nie wytrzymala. coreczki wygladaja jak byle jakie “sciery” , o metnym wzroku czyli cos jest w temacie. a tak pozatym jak go spotkam to ma w ryja , bo rok to nie wyrok , a satysfakcja na cale zycie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ