Zadał śmiertelny cios nożem. Został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo, do jakiego doszło na terenie jednego z mieszkań. Jak ustalono w toku prowadzonego postępowania, sprawca zadał pokrzywdzonemu śmiertelny cios nożem. Wobec zatrzymanego zastosowany został tymczasowy areszt. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

25 lipca 2017 roku do dyżurnego policji Komendy Powiatowej w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o mężczyźnie, który poniósł śmierć, prawdopodobnie w wyniku czynu przestępczego, w jednym z mieszkań na terenie miasta. Natychmiast we wskazane miejsce ruszyli policjanci będący w służbie. Szybko udało się im ustalić dokładny adres oraz zatrzymać znajdujące się tam osoby. Zabezpieczone w tej sprawie ślady i przeprowadzona sekcja ujawnionych zwłok potwierdziły, iż śmiertelne obrażenia, jakich doznał mężczyzna, pochodzą od ciosu zadanego nożem.

Zatrzymane w tej sprawie osoby miały ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu przeprowadzono z ich udziałem czynności procesowe. Zgromadzone materiały dały podstawę do przedstawienia zarzutu jednej z zatrzymanych osób, 64 – letniemu mężczyźnie. Podejrzany został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.

Źródło: KPP w Lwówku Śląskim

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ