Pawłowicz o karze UEFA dla Legii: Czy opinia cwaniaków od kasy z UEFA stoi ponad polską konstytucją?

Cała Polska czeka na tę kretyńską – kompromitującą tych macherów z UEFA od zarabiania na piłce – karę. Będzie dobra okazja do pokazania kosmopolitycznemu lewactwu naszej narodowej dumy i godności! Czekamy, by w podziękowaniu kibicom Legii za piękną oprawę móc uczestniczyć w narodowej zbiórce, a właściwie w Narodowej Oprawie Powstańczej – pisze na Facebooku posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.

“UEFA ma nałożyć karę na Legię za oprawę meczu pokazującą  niemieckie zbrodnie w Polsce w czasie II wojny światowej. Czy coś, co jest dumą Polaków, tj,ta NIEKOMERCYJNA, wstrząsająco prawdziwa oprawa przypominająca tragiczne losy Polaków może być w ogóle przedmiotem jakichkolwiek KAR !!!?? Za co? Za to ,że Polacy byli przez Niemców barbarzyńsko mordowani ? Odruchy narodowej czci i pamięci o ofiarach mają być karane ??.!!!” – pisze posłanka Krystyna Pawłowicz.

Dlaczego nie ma kar za komercyjną reklamę w trakcie meczów alkoholu,elektroniki czy sprzętu sportowego? A dlaczego za odruchy pamięci o narodowych tragediach międzynarodówka piłkarska ma nas, Polaków karać? Przecież polska konstytucja NAKAZUJE nam czcić pamięć ofiar ludobójstwa naszych przodków. Mamy dobrą okazję, by PZPN wystąpił do UEFA, by nie zrównywały reklamy wódki i telewizorów z niekomercyjnymi informacjami o narodowych, NIESPORNYCH wydarzeniach i rocznicach z historii danego państwa w trakcie meczów” – dodaje Pawłowicz.

“Czy opinia jakichś cwaniaków od kasy ponad wszystko z UEFA stoi ponad polską konstytucją i zdrowym rozsądkiem? Czy polscy kibice nie mają NIC do powiedzenia na SWOICH,polskich stadionach? Czy są niemymi poddanymi UEFA, a ona bezwzględnym właścicielem polskich stadionów i polskich kibiców? Czy stadiony sportowe wyłączone mają być spod polskiej tradycji, spod polskości? To na polskich stadionach w Polsce nie możemy się czuć Polakami? Czy tereny stadionów oddaliśmy jakimś międzynarodowym para mafiom zbijającym miliardy na naszych obiektach? Jakim prawem?” – pyta posłanka.

“Cała Polska czeka na tę kretyńską – kompromitującą tych macherów z UEFA od zarabiania na piłce – karę. Będzie dobra okazja do pokazania kosmopolitycznemu lewactwu naszej narodowej dumy i godności! Czekamy, by w podziękowaniu kibicom Legii za piękną oprawę móc uczestniczyć w narodowej zbiórce, a właściwie w Narodowej Oprawie Powstańczej” – podkreśliła Krystyna Pawłowicz.

 Źródło: Facebook, telewizjarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ