Schetyna wykrzyczany i wygwizdany w Tarnowie. Awantura w trakcie spotkania PO! ZOBACZ WIDEO!

44 KOMENTARZE

 1. Może lepiej by było gdyby zamiast Grzesia jeździł Chlebowski, Drzewiecki, Mucha, Siemoniak, Kopacz albo ex prezydent „wszystkich” Polaków-zwany Komorowskim???

 2. Nie ma, nie było i nie będzie prezydenta, obojętnie w jakim kraju, całej społeczności. To tylko mrzonki i pragnienia nas, ludzi żeby takowi byli. W polityce to tak jak w drużynie jednostki się nie liczą i są szybko poskramiane, bez poparcia i zaplecza się nie liczą. A to że nasze partie opozycyjne przyjęły taką taktykę, negowania i piętnowania wszystkiego co robią rządzący, odwołując się do szczytnych ideałów, demokracji, wolności, gdy takowego społeczeństwo nie widzi, jest strzelaniem sobie w stopę (zdobywaniem elektoratu). Ostatnie wydarzenia z ustawą IPN, holocaustu i wstrzymanie się od głosu PO przy uchwalaniu jej a widząc obecną reakcję Izraela, zmiana koncepcji i podpięcie się pod temat ze swoimi pomysłami, jest niczym innym jak tylko zbiciem kapitału politycznego. Sądząc po reakcjach społecznych jest to kolejny bardzo zły wybór, tej śmiesznej a zarazem żałosnej opozycji i jej szefów.

 3. Schetyna to jeszcze nie biją a może się to zdarzyć nie jest wesoło w koło czyż byś tego nie widział i nie słyszał.No to masz uszkodzenia nie sprawność fizyczną i umysłową.

 4. Pochwalam Tarnowian za szczerość wobec tego bubka od POkrętaczy. On codziennie opluwa i obraża Polaków za to, że są uczciwymi Polakami. Niemieckie psy, to moim zdaniem zbyt łagodne określenie. Należało by dodać: szubrawcy, przekręciarze, kapusie, oszuści, kłamcy, zdrajcy Polski i Polaków.

  • Witek .Ales trafil w samo sedno.Tak pasowalo by im dodac jeszcze kilka nazw jak na przyklad Chachmenty,Obesrance,Cwioki.Bydlaki, Hieny no I dzikie psy.

 5. Jeszcze Acta-2 nie weszło w życie a już blokady i cenzura działają. Przed kilku minutami napisałem komentarz o tym co sądzę o takich co uprawiają PO-wską propagandę anty-PiS w Tarnowie, lecz oczywiście mój komentarz NIE UKAZAŁ SIĘ i nie ma informacji DLACZEGO ? Podałem nawet swoją skrzynkę e-mail i nic.

 6. Raz dwa trzy nie niemieckie psy!!!😂
  Oni są tak głupie że tu ich wyzywają a oni siedzą jak gdyby nic typowe ku..! Zdrajcy plujesz im ma mordę to powiedzą że deszcz pada wiedzą że już koniec bliskie kranik za chwilę zamkną z dopływem gotówki to siedzą na sile Popaprancy!! i jak brawo Tarnów !!! Polacy są z was dumni!

 7. Panowie dobrze wiemy kim jest pan Grzegorz i jako program ma Jego partia. Wiemy również że mamy szansę aby nasza PiS zdobyła większość konstytucyjna.
  Wiemy, kto posługuje się „mową nienawiści” a formalnie „mową miłości”.
  Tylko na tym forum nie naśladujmy naszych przeciwników politycznych i nie używajmy ich mowy!

 8. Przyznaję, że nigdy z ust polityków PIS nie słyszałem słów nienawiści i nawoływań do zemsty, natomiast wielokrotnie słyszałem apele o wspólnej pracy na rzecz ojczyzny, pojednania, o wspólnym świętowaniu, zapraszania do dialogu, itd.
  To totalna opozycja (PO, Now. , PSL), i czerwona postpeerelowska gangrena, zwana Republiką Okrągłego Stołu, walczy z Polakami o koryto i o „ich” Polskę. Te dzikusy stosują różne rodzaje nienawistnej walki:
  -notoryczne, wielokrotnie powtarzające się kłamstwa , ulica i zagranica,
  – ciągła kłamliwa krytyka, walka z Kościołem, szukanie haków i nawoływania do nienawiści,
  – bojkotowanie uroczystości państwowych i organizowanie własnych,
  – organizowanie bojówek (np. KOD, ORP), prowokacji (np. urodziny hitlera, OTUA,strajk nauczycieli , LGBT), grup hejterowskich w internecie i wszelkich działań przeciwko obecnie rządzącym.

  Naszym celem jest to, aby patologie tych dzikusów nigdy więcej nie powróciły ! Nie wyobrażam sobie, aby obecnie Polacy mogli się przyczynić do zwycięstwa tego, co było w Polsce najgorsze”.

 9. Jprdl jakie zryte łby na tym forum 😂😂😂😂😂😂wiesniaki wam ten PiS tak do łbów nasrał czy wy tak sami z siebie tyle nienawiści macie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj