PiS podejmie kroki prawne wobec prezesa WOŚP

Owsiak.jpg

„W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat Posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki” – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez rzeczniczkę PiS, Beatę Mazurek.

Wczoraj na Festiwalu Woodstock Jerzy Owsiak podczas krótkiego wystąpienia przypomniał słowa posłanki Krystyny Pawłowicz z roku 2014, gdy mówiła ona o „szczuciu na Kościół” podczas Woodstocku. „Niech pani spróbuje jednej rzeczy – seksu. (…) Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada” – takie bezczelne „życzenia” Owsiak skierował pod adresem posłanki.

Na te słowa zareagowało Prawo i Sprawiedliwość i zapowiedziało podjęcie kroków prawnych „chroniących dobre imię koleżanki.”

„Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J. Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów. Prostacki atak na kobietę, profesora, byłego członka Trybunału Stanu, członka Krajowej Rady Sądownictwa i posła na Sejm RP jest nie do zaakceptowania” – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez Beatę Mazurek.

źródło: telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ