Andruszkiewicz z Kukiz’15 ostro o posłach PO: Brzydzę się wami. Jesteście pasożytami

“W czasie, kiedy zwykli Polacy ciężko pracowali cały rok, aby tyle zarobić i utrzymać za to rodzinę, te pasożyty balują za nasze i chwalą się zegarkami za 40 tys, zł mówiąc, że to jak za darmo” – pisze na swoim profilu na Facebooku poseł Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz. W ten sposób skomentował kolejne nagrania z restauracji “Sowa i Przyjaciele”, na których były szef MSZ Radosław Sikorski rozmawia z byłym szefem Orlenu Jackiem Krawcem.

Dziennikarze TVP Info ujawnili wczoraj kolejne nagrania polityków z restauracji ”Sowa i przyjaciele”. Politycy nazywają szefa PO Grzegorza Schetynę “żulikiem bez poglądów”, a Andrzeja Halickiego “debilem”.

“W czasie imprezki prezes Orlenu chwali się, że ma zegarek za…ponad 40 tys zł (!!!) na co minister Sikorski odpowiada, że to “jak za darmo”! W czasie, kiedy zwykli Polacy ciężko pracowali cały rok aby tyle zarobić i utrzymać za to rodzinę, te pasożyty balują za nasze i chwalą się zegarkami za 40 tys zł mówiąc, że “to jak za darmo”…
BRZYDZĘ się wami. Jesteście pasożytami i odpowiecie za swoje przekręty. Daję słowo!!!” – pisze na Facebooku poseł Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz.

źródło: telewzijnarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ