Darowizna

Szanowni Państwo,

Portal wDolnymŚląsku.com stale się rozwija. Pragniemy podtrzymać ten trend, by na polskim rynku regionalnych mediów informacyjnych istniał silny, niezależny i co ważne Polski serwis.

Wszystko co robimy, jest z myślą o jak najrzetelniejszym przekazywaniu Państwu wiadomości z regionu, kraju i świata. Jednak, by w dalszym ciągu móc wykonywać nasza misję oraz jednocześnie się doskonalić, kierujemy do Państwa prośbę o wsparcie w postaci darowizny pieniężnej.

STOWARZYSZENIE DOLNOŚLĄSKI INSTYTUT KORFANTEGO
UL. PORZECZKOWA 3
53-008 WROCŁAW
Nr konta: 57 1090 2398 0000 0001 1916 9070

Tytuł przelewu: Darowizna, [Imię i nazwisko], [adres korespondencyjny], [adres e-mail]

Dla pierwszego tysiąca darczyńców, którzy przekażą darowiznę pieniężną w wysokości co najmniej 30 złotych przewidziany jest prezent. W ramach podziękowania za okazane wsparcie tym donatorom zostanie przekazany egzemplarz książki “Ola – wspomnienia o Aleksandrze Natalli-Świat” ze wspomnieniami najbliższych przyjaciół i rodziny oraz współpracowników (m.in. męża Jacka Świata, prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz premier Beaty Szydło), pięknie wydana w twardej oprawie, wzbogacona wieloma kolorowymi zdjęciami na papierze kredowym.

W 2005 z listy Prawa i Sprawiedliwości została wybrana na posła V kadencji w okręgu wrocławskim. W Sejmie przewodniczyła Komisji Finansów Publicznych. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskała mandat poselski, otrzymując 21 999 głosów. 12 stycznia 2008 została wybrana na wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Zginęła w katastrofie polskiego samolotu Tu-154M w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 w drodze na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej]. 16 kwietnia 2010 została pośmiertnie odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski]. Tego samego dnia Sejmik Województwa Dolnośląskiego nadał jej tytuł Honorowego Obywatela Dolnego Śląska. Została pochowana 26 kwietnia 2010 na Cmentarzu Ducha Świętego przy ulicy Bardzkiej we Wrocławiu

20 maja 2010 rada miejska Wrocławia przyznała jej tytuł Honorowego Obywatela Wrocławia]. 28 czerwca 2010 przy dawnym biurze poselskim Aleksandry Natalli-Świat na placu Solnym we Wrocławiu odsłonięto poświęconą jej tablicę pamiątkową. 29 czerwca 2010 jej imieniem nazwano rondo w Obornikach Śląskich[

W razie pytań prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 602 551 331.
We Wrocławiu możliwy jest odbiór osobisty.

Wszelkie informacje zawarte w tytle przelewu pozostają wyłącznie w dyspozycji administratora danych, i służyć będą do wysyłki książki “Ola – wspomnienia o Aleksandrze Natalli-Świat”.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ