Młynarska krytykuje Owsiaka: Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe

„Niech pani spróbuje jednej rzeczy – seksu. (…) Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada” – takie oto „życzenia” poseł Krystynie Pawłowicz złożył na Festiwalu Woodstock Jerzy Owsiak. Do wypowiedzi szefa Fundacji WOŚP ustosunkowała się Agata Młynarska. Dziennikarce wyraźnie nie spodobały się słowa Owsiaka. Chce, aby Owsiak przeprosił posłankę.

Owsiaka zdecydowanie poniosło! Prezes Fundacji WOŚP życzył posłance, aby spróbowała seksu, który tylko może jej wyjść na zdrowie. Według Owsiaka ta czynność ma spowodować, że Pawłowicz “rozluźnią się nogi”, plecy, poczuje “wiatr we włosach”, a przez to “w głowie może też się poukładać”.

PiS już zapowiedział, że skandaliczna wypowiedź Owsiaka zostanie zgłoszona do prokuratury.

„W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat Posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki” – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez rzeczniczkę PiS, Beatę Mazurek.

Do jego komentarza o życiu seksualnym posłanki Krystyny Pawłowicz odniosła się też Agata Młynarska, która podziwia “majestat” Owsiaka, jednak krytykuje jego wypowiedź z tegorocznego Woodstocku.

Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie. Nie dołączaj do nich. Nawet, jeśli miałeś dobre intencje. Weź to na klatę, pokaż klasę i przeproś panią Krystynę Pawłowicz. Wszystkim wyjdzie to tylko na dobre – czytamy na profilu Młynarskiej, która jest koleżanką Owsiaka.

Źródło: Facebook.com, wp.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ