Pawłowicz o słowach Owsiaka: Nie będę tego komentowała publicznie, ale podejmę odpowiednie kroki prawne

Niech pani spróbuje jednej rzeczy – seksu. (…) Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada” – takie oto „życzenia” poseł Krystynie Pawłowicz złożył na Festiwalu Woodstock Jerzy Owsiak. „Publiczne poniżanie starszej kobiety insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe” – komentował wypowiedź Owsiaka publicysta Rafał Ziemkiewicz. Sprawę w rozmowie z Super Expressem skomentowała poseł Pawłowicz.

Super Expressowi udało się skontaktować z Krystyną Pawłowicz. Poproszona o komentarz w sprawie słów Owsiaka, powiedziała, że nie będzie wdawać się z nim w dyskusje przez media, jednak podejmie odpowiednie kroki prawne.

– W ogóle nie będę tego komentowała publicznie, ale podejmę odpowiednie kroki prawne. Nie mam zamiaru się z nim wdawać w pyskówki i odpowiadać. Nie będę z panem Owsiakiem przez media rozmawiała, są inne procedury. To już pani Mazurek zapowiedziała – stwierdziła Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, że rzecznik PiS Beata Mazurek zapowiedział pozew sądowy przeciwko Owsiakowi w związku z jego skandaliczną wypowiedzią na temat poseł Pawłowicz.

źródło: telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ