Grzechnik: Miasto wyda 5,5 mln złotych aby utrudnić życie wrocławskim kierowcom!

Przed nami kolejny groteskowy pomysł, który utrudni przejazd przez centrum Wrocławia. Na ul. Grabiszyńskiej (od ul. Żelaznej do pl. Legionów) pas ruchu będzie przebudowany na ścieżkę rowerową.

Z roku na rok ekipa p. Dutkiewicza wraz z radnymi .Nowoczesnej swoimi decyzjami korkują centrum miasta.

Magistrat zdaje się nie zauważać, że w naszym klimacie korzystanie z rowerów jest ograniczone i takie rozwiązania są szkodliwe dla większości mieszkańców.
Decyzje radnych i prezydenta sprawiają, że mieszkańcy Wrocławia tracą codziennie swój bezcenny czas na stanie w korkach i bezcenne zdrowie, gdyż zwiększa to smog (dojazd do pracy trwa godzinę, zamiast 15 min i każde auto generuje 4x więcej spalin).
Na zakończenie chciałbym zaapelować do p. Michał Jaros który promuje się ostatnio programem odkorkowania Wrocławia:

Panie Michale, zamiast wydawać pieniądze na płatne posty w sieci i opowiadać o tym co zrobić aby Wrocław był przejezdny, proszę porozmawiać z kolegami radnymi z Pana partii – .Nowoczesnej, aby przestali korkować nam miasto. Ma Pan dziś świetną okazję aby zablokować nieroztropną decyzję kolegów i pokazać Wrocławianom, że rzeczywiście chce Pan udrożnić miejskie drogi i nie jest to tylko przedwyborcze mydlenie oczu.

autor: Robert Grzechnik – prezes partii Wolność Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ