Chciał ustrzelić słonia, zwierzę go zadeptało

Jak informuje „The Independent” do nietypowego zdarzenia doszło w Namibii, gdzie argentyński myśliwy usiłował polować na słonie.

46-letni obywatel Argentyny – Jose Monzalves poleciał do Namibii by zapolować na słonie. W trakcie wypadku towarzyszył mu rodak i trzech mieszkańców Namibii. Zdarzenie miało miejsce na prywatnej posesji 70 kilometrów od miasta Kalkafeld. Niefortunni myśliwi wybierali miejsce do oddania strzału, gdy jeden ze słoni ruszył w ich stronę. Argentyńczyk zginął na miejscu.

Jak donoszą media, ofiara miała przy sobie pozwolenie na polowanie, mężczyzna na co dzień pracował w przemyśle naftowym.

To nie pierwszy tego typu przypadek. W maju tego roku Theunis Both zginął, gdy upadł na niego postrzelony słoń. Mężczyzna wcześniej został podniesiony przy pomocy trąby przez broniąca młodych samicę. Postrzelone zwierzę upadło na ziemię miażdżąc Bothę.

Wszystkich naszych czytelników ostrzegamy – polowanie na słonie nie należy do najbezpieczniejszych sposobów na spędzenie wolnego czasu.

Źródło: wprost.pl / The Independent /telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ