14.7 C
Wrocław
Kramek znajdzie się na listach PO?

Kramek znajdzie się na listach PO?

Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, autor instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!” rozpoczyna polityczną karierę? Tak sugeruje portal prawy.pl, który informuje o propozycji, którą rzekomo Kramkowi miała złożyć Platforma Obywatelska.

Choć do samej informacji nie odniosła się jeszcze Platforma Obywatelska, portal przekonuje, że Kramek otrzymał już propozycję polityczną:

„Jak poinformowały portal Prawy.pl wiarygodne źródła, wrocławskie struktury Platformy Obywatelskiej zaproponowały Bartoszowi Kramkowi miejsce na listach PO w kolejnych wyborach do parlamentu. Niewykluczone, że wystartuje on także we wcześniejszych wyborach samorządowych, aby na stanowisku samorządowym przeczekać do wyborów do parlamentu” – czytamy na łamach prawy.pl.

Bartosz Kramek jest członkiem rady Fundacji Otwarty Dialog oraz autorem instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Pojawiła się ona w internecie i zawierała informacje co robić, aby obalić polski rząd.

W radzie Fundacji Otwarty Dialog zasiada też mec. Jacek Świeca, biznesowo powiązany z gen. Markiem Dukaczewskim, byłym szefem WSI i prezesem Stowarzyszenia „Sowa”, które zrzesza byłych oficerów WSI. Z kolei prezesem Fundacji Otwarty Dialog jest Lyudmyla Kozlowska, prywatnie żona Kramka.

źródło: niezalezna.pl/  prawy.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ