5.4 C
Wrocław
Absurdalne porównanie Sierakowskiego : grypa pochłonęła więcej ofiar niż zamachy terrorystyczne

Absurdalne porównanie Sierakowskiego : grypa pochłonęła więcej ofiar niż zamachy terrorystyczne

W zamachu w Hiszpanii zginęło kilkanaście osób, a ponad sto zostało rannych. Cały świat jest przerażony barbarzyństwem, ale w Polsce swoje mądrości wygłosili Sławomir Sierakowski i Marek Migalski. Obaj w tym samym tonie – nie panikujmy, nie histeryzujmy. Bo więcej osób umiera na grypę (to Sierakowski) lub ginie w wypadkach samochodowych (to Migalski). Gdyby głupota umiała fruwać…

 

W dwóch zamachach w Barcelonie i w kurorcie Cambrils, zginęło co najmniej 14 osób, a 130 zostało rannych. Na ulicach tych miast w tłum ludzi wjechały samochody. Do ataku przyznała się dżihadystyczna organizacja Państwo Islamskie. Do zamachów doszło w czwartek popołudniu i w piątek nad ranem. Miliony ludzi na całym świecie z przerażeniem słucha informacji o tej zbrodni i nie może uwierzyć oglądając makabryczne filmu z miejsca tragedii.

Ale w Polsce jest dwóch “mędrców” – Sławomir Sierakowski i Marek Migalski. Obaj uchodzących w niektórych mediach za cenionych komentatorów politycznych. I zabrali też głos o zamachach w Hiszpanii.

Pierwszy był gościem TVN24 – brednie przez niego wygadywane rozsierdziły internatów.


źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ