Skandaliczna wypowiedz posłanki PO:”… część seniorów nie ma co sobą zrobić i zajmuje kolejki u lekarzy”

Jacek Świat nr 4 na licie PiS

10 KOMENTARZE

  1. Skandaliczna wypowiedź POsłanki peło odsłania od dawna ukrywaną prawdę. Nie ładnie tak mówuić o starszych i chorych ludziach.

  2. ja nie chodze do lekarza bo i tak nie mam na lekarstwa, chamskie odzywki – pewnie u posłanki w domu jej rodzice tak robią

  3. Z całym szacunkiem ale po części ta Pani ma rację. Oczywiście nie wszyscy ludzie starsi są tacy sami. Jednak często czekając pod gabinetem lekarskim słyszy się jak niektórzy emeryci po wejściu do gabinetu zamiast skupić się na tym z czym przyszli do lekarza zaczynają opowiadać lekarzowi historię swojego życia a lekarze nie chcąc urazić takiej osoby i z szacunku do osoby starszej wysłuchują tych opowieści wiedząc jednocześnie, że pod gabinetem czekają inni pacjenci potrzebujący pomocy medycznej. Lekarz pierwszego kontaktu to nie powiernik. Rozumiem, że ludzie starsi potrzebują posłuchu a ich zapracowane dzieci i wnuki nie znajdują czasu i cierpliwości na rozmowy z seniorami ale należy też zrozumieć ludzi czekających w kolejce na korytarzu. Dobrze by było, żeby samorządy tworzyły domy dziennego pobytu dla seniorów. W takim domu emeryci mieliby możliwość rozmawiać z osobami w swoim wieku, wspominać dawne czasy itp. Lekarz pierwszego kontaktu jak sama nazwa wskazuje ma leczyć a nie być powiernikiem. Od rozmów i wspominek są psychologowie i inni terapeuci. I niech tak zostanie.

  4. Chyba chodziło o to że zajmują kolejkę , trwają tam całą noc, a rano sprzedają cały limit do specjalisty, odpłatnie puszczając ich przed siebie, i sami odchodzą tylko z pieniędzmi. Wiedzą o tym wszyscy i w rejestracjach także, i nikt nic nie jest wstanie z tym zrobić. – Bardzo słuszna uwaga posłanki.

  5. Jerzy nie wiem ile masz lat ale jest taki czas źe nie znamy dnia ani godziny i to czas nie liczy godzin i lat czas ucieka wciąź jesteśmy tacy sami tylko z bagaźem doświadczeń

  6. Skąd ta postkomuna takie debilki bierze to ja nie wiem,słyszałem podpowiedzi że z Niemiec,ale chyba nawet u nich takich dzbanów nie ma.Żal.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj