14.6 C
Wrocław
To nie pierwsza jego napaść na dziennikarza. Wcześniej szczuł do pobicia Michała...

To nie pierwsza jego napaść na dziennikarza. Wcześniej szczuł do pobicia Michała Rachonia

Właściciel agencji ochroniarskiej “Farmazon” jest stałym bywalcem manifestacji KOD i Obywateli RP. Często pojawiał sie na nich w pierwszym szeregu. Na archiwalnym nagraniu z lipca br. widać jak zachęca do pobicia dziennikarza TVP Info Michała Rachonia.

Wczoraj TVP Info pokazała materiał podczas manifestacji Obywateli RP przed Sejmem. Jeden z demonstrantów był wyjątkowo agresywny.Kamerzyście telewizji zagroził, że “połamią mu łapy”, używał też plugawych określeń wobec reporterki. 

Agresywny ochroniarz nazywa się Franciszek Jagielski i jest właścicielem agencji ochrony “Farmazon”, a w mediach społecznościowych chwalił się wspólnymi zdjęciami z Bronisławem i Anną Komorowskimi, Mają Ostaszewską i Władysławem Frasyniukiem.

Okazało się, że nie jest to pierwszy taki jego “występ”. W archiwalnym nagraniu z lipca br. też w pewnym momencie można usłyszeć odzywki Jagielskiego.

Podczas miesięcznicy smoleńskiej kontrmanifestanci zaatakowali wykonującego swoje dziennikarskie obowiązki Michała Rachonia – znanego z anteny TVP Info i tekstów pisanych do „Gazety Polskiej”.

W pewnym momencie nagrania właściciel agencji “Farmazon” namawia do pobicia dziennikarza TVP Info.

Weź go je***!

– krzyczy do jednego z kodziarzy. Chwilę później kamera pokazuje, o kogo chodziło agresywnemu mężczyźnie. Jest to właśnie Michał Rachoń nagrywający manifestację KOD.

źródło: niezalezna.pl

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ