Robert Grzechnik: Kto jest odpowiedzialny za zielone koperty?

Robert Grzechnik – prezes wrocławskiego oddziału partii Wolność zastanawia się kto odpowiada za decyzję namalowania zielonych znaków (w kodeksie drogowym nieistnieją) a także ile kosztowała wrocławskich podatników decyzja namalowania 200 kopert z zielonym trójkątem?

Od tygodni śledzimy sprawę związaną z miejscami parkingowymi, przeznaczonymi dla miejskiej wypożyczalni i do tej pory, nikt z Magistratu, nie odpowiedział nam na podstawowe pytania, dlatego jutro o godz. 12:00 na Placu Nowy Targ złożę oficjalne zapytanie, mówi Grzechnik

Przypominam, że przedstawiciele wrocławskiego magistratu chcieli zawłaszczyć ogólnodostępne miejsca parkingowe na rzecz elektrycznych samochodów z miejskiej wypożyczalni. Jednak wskutek nieznajomości prawa zlecili namalowanie 200 znaków nieistniejących w polskim kodeksie ruchu drogowego.

Paweł Przystawa – wiceprezes oddziału wrocławskiego partii Wolność

Zmarnowano pieniądze podatników i nikt nie chce przyznać jaka to kwota i kto odpowiada za tę sytuację. Mamy nadzieję, że dzięki naszym interwencjom politycy i urzędnicy będą rozsądniej wydawali ciężko zarobione pieniądze podatników.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ