Stop dla poczynań KE przeciwko Polsce! Podpisz petycję! “Sprzeciwiamy się działaniom Komisji, które wychodzą poza jej prerogatywy”

unia.jpg
PODZIEL SIĘ

11 KOMENTARZE

  1. To ze Polska nalezy do EU,to nie znaczy ze nie ma tozsamosci!Od wiekow Polacy tworzyli ustroj,prawo i krwia placili za wolnosc! WARA! Komisji Europejskiej od naszego stylu zycia i bycia! My nie jestesmy niewolnikam,i by nam mowiono,jak mamy rzadzic i zyc w naszym kraju.To jest Unijna DEMOKRACJA?,ktora chce nazucic nam przyjecie uchodzcow.Pani Merkel przyjmujac uchodzcow,nie konsultowala wczesniej z nikim,chciala miec dobre serce,to jej sprawa,ale niech nie robi tego kosztem innych krajow,bo kazdy kraj ma swoja polityke,mentalnosc,religie i kulture!

  2. Popieram petycje,POLSKA byla,jest i bedzie suwerenna- calkowicie popieram dzialania naszego rzadu /tak jak ponad 50% obywateli/ . Polska nie jest problemem Unii- macie rzeczywiste problemy wiec sie nimi zajmijcie.

  3. My nie prosimy,prosił na kolanach poprzedni rząd,rząd Judaszów..My żądamy zaprzestania szkalowania poczynań suwerennej władzy wybranej demokratycznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ